10 sygnałów, że Twój związek na odległość nie przetrwa

10 sygnałów, że Twój związek na odległość nie przetrwa

8. On jest coraz bardziej zajęty

 Jeżeli coraz częściej słyszysz od niego, że jest zbyt zajęty, żeby zobaczyć się z Tobą na Skypie czy porozmawiać dłużej przez telefon możesz być pewna, że to początek końca. Zakochany i zaangażowany mężczyzna znajdzie dla Ciebie czas, nawet gdyby pracował na 3 etatach.

 

9. Brak pytań o Twoje życie

Odnosisz wrażenie, że wszystkie rozmowy między Wami dotyczą wyłącznie Jego życia i Jego spraw, a temat Twojej osoby pojawia się mimochodem tylko wtedy, gdy sama z siebie wtrącisz uwagę o tym, że wczoraj byłaś u lekarza? On nigdy nie pyta o Twoje zdrowie, przyjaciół, rodzinę ani wolny czas? To jasne – po prostu nie jest już zainteresowany Twoim życiem.

10. Dogasający płomień

Jeżeli nieustanna rozłąka doprowadziła do zaniku namiętności i Wasze spotkania nie obfitują już w gorące chwile i czułości, lecz ograniczają się raczej do wyjść do kina czy kawiarni i suchych small talków, to ostatni poważny sygnał, że Twój związek dobiega końca.

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (91 głosów, średnia: 4,75 z 5)
zapisuję głos...
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, to odwiedzaj nas regularnie i czytaj codzienne newsy. Za każe odwiedziny dostajesz punkty, za które możesz otrzymać różne nagrody – bez żadnych opłat. Jeśli chcesz się zarejestrować kliknij.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym programie? Kliknij: Zasady w pigułce
Komentarze
  1. martucha180  10 stycznia 2017 18:39

    Coś w tym jest…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.