Świeże spojrzenie pełne blasku pomimo upływającego czasu? Tak! Poznaj zabieg DualMode TrueLift!

Marzysz o świeżym, świetlistym spojrzeniu pełnym blasku pomimo upływającego wieku? Teraz to żaden problem! Poznaj zabieg DualMode TrueLift wykonywany na Platformie ZYE, który jest dedykowany właśnie skórze okolicy oka. Z wiekiem zmniejsza się napięcie naszej skóry i zaczynają pojawiać się zmarszczki. Okolice oka, ze względu na mimikę, są szczególnie na nie podatne. Poznaj innowacyjny zabieg, który pomoże przywrócić Twojej skórze gładkość i zredukuje zmarszczki.

Innowacyjny zabieg DualMode TrueLift

DualMode TrueLift to innowacyjny zabieg wykonywany na Platformie ZYE, który jest dedykowany skórze okolicy oka. Okolica ta jest bardzo wymagająca i trudna terapeutycznie. Zabieg ten służy do tzw. resurfacingu powiek – pozwala uzyskać zwiększone napięcie i wygładzenie skóry oraz redukcję zmarszczek okolicy oka, a przede wszystkim widoczne uniesienie powieki górnej! Zaletą tej procedury jest spektakularny efekt i minimalny okres rekonwalescencji. 

Jak przebiega zabieg DualMode TrueLift?

Oto kolejne etapy zabiegu:

  1. Demakijaż okolicy poddanej zabiegowi i nałożenie na oczy zabezpieczających okularków. Przy tej procedurze nie ma potrzeby stosowania miejscowego znieczulenia, ponieważ głowica zintegrowana jest z systemem chłodzącym.
  2. Lekarz wykonuje zabieg zarówno na górnej jak i na dolnej powiece. Na każdej od 3 do 4 przejść – z poszanowaniem wrażliwości pacjenta.

Liczba sesji zwykle waha się od 2 do 5, z odstępem między zabiegami wynoszącym około 20 do 30 dni, w zależność od agresywności leczenia. W trakcie zabiegu pacjent odczuwa równomierne narastające ciepło, natomiast po zabiegu może zauważyć łagodny rumień i obrzęk oraz drobne punktowe zmiany, które powinny zniknąć w ciągu 1 do 3 dni, tak jak w przypadku najbardziej powierzchownych peelingów laserowych.

Skuteczność!

Dzięki temu że Punktowa końcówka TrueLift® jest wyposażony w technologię mikroprocesorową do tworzenia ciągów impulsów w jednym strzale wiązki, z dłuższym całkowitym czasem wypalania i jednorodnym dostarczaniem energii. Sprzyja to głębokiemu ogrzewaniu i stymulacji kolagenu poprzez efekt koagulacyjny, jednocześnie łagodząc efekt ablacyjny właściwy dla lasera Er:YAG 2940 nm (i innych podobnych technologii).

Cena zabiegu zaczyna się już od 300 zł. Przy tak spektakularnych efektach, to bardzo atrakcyjna cena.
Miejsce zabiegu: My Beauty Clinic Estetyka twarzy i ciała, Jabłonka, www.impla-dent.pl
dr Marzena Bogacz Klucz

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (18 głosów, średnia: 4,72 z 5)
zapisuję głos...