Światowe gwiazdy błyszczały na pokazie Le Défilé L’Oréal Paris pod wieżą Eiffla

gwiazdy na pokazie Le Défilé

Fot. Globalne ambasadorki L’Oréal Paris biorące udział w pokazie Le Défilé/ mat. prasowe L’Oréal Paris

Szósta edycja wyjątkowego pokazu L’Oréal Paris Le Défilé “Walk Your Worth” w tym roku odbyła się w najbardziej romantycznej stolicy świata i to w nie lada miejscu. To właśnie pod jednym z najbardziej ikonicznych symboli świata, czyli wieżą Eiffla na wybiegu gościły prawdziwe gwiazdy. W wydarzeniu wzięły udział takie znane nazwiska jak m.in. Kendall Jenner, Eva Longoria, Elle Fanning, Viola Davis, Helen Mirren, Andie MacDowell i wiele innych.

1 października 2023 roku marka L’Oréal Paris wróciła do światowej stolicy mody, by po raz szósty oddać hołd kobiecej sile w pokazie „Le Défilé L’Oréal Paris”. W tym roku do ambasadorów i ambasadorek marki L’Oréal Paris dołączyła również widownia, by wziąć udział w wyjątkowym święcie jedności i siostrzeństwa pod Wieżą Eiffla. Pokaz był transmitowany na żywo na Instagramie, YouTube i po raz pierwszy na platformie Roblox.

Kendall Jenner na pokazie Le Défilé L’Oréal Paris

Fot. Kendall Jenner, Le Défilé L’Oréal Paris/ mat. prasowe L’Oréal Paris

Helen Mirren na pokazie Le Défilé L’Oréal Paris

Fot. Helen Mirren, Le Défilé L’Oréal Paris/ mat. prasowe L’Oréal Paris

Eva Longoria na pokazie Le Défilé L’Oréal Paris

Fot. Eva Longoria, Le Défilé L’Oréal Paris/ mat. prasowe L’Oréal Paris

“Walk Your Worth” – inspirujące przesłanie do kobiet z całego świata

Przesłanie pokazu powstało z myślą o odważnych ambasadorkach marki i wszystkich kobietach na świecie. “Walk Your Worth” to hasło, które rozbudza odwagę i zachęca do podążania ku swojemu przeznaczeniu pewnym siebie krokiem. To zabawa legendarnym hasłem: „Ponieważ jesteś tego warta!” Te cztery słowa odzwierciedlają misję marki, która polega na dawaniu kobietom siły, by z odwagą wyraziły swoją wartość i nie bały się zająć swojego ważnego miejsca w społeczeństwie. To wspieranie kobiet, by były zmianą, której świat potrzebuje!

Andie Mac Dowell na pokazie Le Défilé L’Oréal Paris

Fot. Andie Mac Dowell, Le Défilé L’Oréal Paris/ mat. prasowe L’Oréal Paris

Cindy Bruna na pokazie Le Défilé L’Oréal Paris

Fot. Cindy Bruna, Le Défilé L’Oréal Paris/ mat. prasowe L’Oréal Paris 

Powracający po raz szósty show „Le Défilé L’Oréal Paris” to globalne spotkanie w Paryżu, które celebruje siostrzeństwo i kobiecą siłę. Wśród rzeczniczek marki na „Le Défilé L’Oréal Paris” znaleźli się m.in.: Marie Bochet, Cindy Bruna, Camila Cabello, Viola Davis, Elle Fanning, Luma Grothe, Kendall Jenner, Liya Kebede, Katherine Langford, Eva Longoria, Andie MacDowell, Helen Mirren, Aja Naomi King, Soo Joo Park, Aishwarya Rai, Yseult, Nikolaj Coster-Waldau i wiele oraz wielu innych. Polskimi gościniami L’Oréal Paris w Paryżu były Marysia Dębska, Ewa Farna i Julia Kostera.

Elle Fanning na pokazie Le Défilé L’Oréal Paris

Fot. Elle Fanning, Le Défilé L’Oréal Paris/mat. prasowe L’Oréal Paris

Tegoroczny „Le Défilé L’Oréal Paris” zaprezentował unikalne looki inspirowane francuskim savoir-faire. Marka L’Oréal Paris od lat łączy świat mody i urody. Dyrektorka artystyczna ds. makijażu, Val Garland ze swoim zespołem artystów oraz guru włoskich stylizacji Stéphane Lancienem i jego zespołem powrócili na tegoroczny show, aby stworzyć zachwycające stylizacje. To inspiracja dla nadchodzącego sezonu w makijażu i fryzjerstwie.

Partnerami marki na „Le Défilé L’Oréal Paris” w 2023 roku były TBA.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (13 głosów, średnia: 3,77 z 5)
zapisuję głos...