Świąteczny sweter w stylizacji pełnej humoru, ciepła i mikołajkowego klimatu

Już jutro mikołajki, miły i pełen niespodzianek dzień, dlatego nie powinno w nim zabraknąć przede wszystkim uśmiechu. A ten wywołasz zarówno na swojej twarzy, jak i innych m.in. okazjonalnym outfitem. I bynajmniej nie mamy tu na myśli eleganckich stylizacji, a te pełne humoru, o co zadba świąteczny sweter. W głębi duszy wszystkie uwielbiamy go zakładać, a najlepsza ku temu okazja, bo jedyna odpowiednia nadarza się właśnie w grudniu. Czas na świąteczne swetry oficjalnie uważamy za otwarty, a wielki debiut już 6 grudnia, w mikołajki!

Nasza Inspirantka postawiła na sweter w iście świąteczno-mikołajkowych kolorach. W soczystej czerwieni, a na dodatek z wizerunkiem przyjacielskiego niedźwiadka zachęca do wtulania się w ciepły i przyjemny materiał. Najbezpieczniej założyć go do jeansów i tak własnie jest w tym przypadku.  Sweterek pojawia się w zestawie zdecydowanie sportowym, a co za tym idzie – wygodnym. To dobra propozycja do zimowego kurortu, przykładowo do wyjścia na rozgrzewającego wieczornego grzańca w trakcie spaceru po Krupówkach. Wygodę i ciepło mamy zapewnioną od stóp do głów! Zaczynając od idealnych na wycieczkę traperów, poprzez górską kurtkę i prawdziwie zimowe dodatki: wełnianą czapkę, szal i niezastąpione rękawiczki. 

Dzisiejsze Trendy Dnia wygrała Eli. Serdecznie gratulujemy!

#outfitnamikołajki

 Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Ponieważ nie udało nam się należycie wyczerpać inspiracji z zeszłego tygodnia, pozostawiamy w mocy następujące hasztagi:

#outfitnamikołajki

#żakardwroligłównej

#stylizacjanastudniówkę

#jesiennabiżuteria

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (69 głosów, średnia: 4,58 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. martucha180  5 grudnia 2018 11:06

    Sweter tragiczny.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany