Chcesz poczuć, że zaraz nadejdą Święta? Zobacz najsłodsze świąteczne sweterki 2020, które znajdziesz już w sklepach!

Jeśli lubicie zimę, na pewno należycie też do grona miłośniczek ciepłych otulaczy, w których pierwsze miejsce bezkonkurencyjnie zajmują swetry. Co powiecie na miękkie i przytulne sweterki z motywem, który będzie wprawiał całe otoczenie w dobry nastrój? Proponujemy Wam ten świąteczny, dzięki któremu prawie miesięczne oczekiwanie na spotkanie przy rodzinnym stole wyda się zaledwie krótką chwilą!

Świąteczne sweterki 2020 w Ameryce z pewnością cieszą się już powodzeniem. Nie ma świątecznej hollywoodzkiej komedii bez 'ugly sweater’ z reniferkami, brzuchatym Mikołajem albo przynajmniej sarkastycznie uśmiechniętym bałwankiem. Ta wesoła tradycja, wskazująca na poczucie humoru i dystans właściciela ubrania powoli zaczyna rozgaszczać się także u nas. Jeśli zamierzacie dołączyć do jej kultywowania, zajrzyjcie do naszego zakupowego przewodnika i znajdźcie model, który najbardziej do Was przemawia!

świąteczne swetry 2020

źródło: www.unsplash.com; Rodolfo Sanches

Chcesz poczuć, że zaraz nadejdą Święta? Zobacz najsłodsze świąteczne sweterki 2020, które znajdziesz już w sklepach!

Przeglądy zabawnych sweterków z zimowymi aplikacjami staramy się tworzyć dla Was co roku. Zwykle powracają na nich te same sprawdzone motywy: od Mikołajów i bałwanów, przez śnieżynki, prezenty, choinki i kolorowe lampki, aż po reniferki. Świąteczne sweterki 2020 z jakiegoś powodu zdominował jednak ten ostatni motyw. Strażnicy mikołajowych sań, pędzący po nieboskłonie stali się dla projektantów największą inspiracją, dzięki czemu znajdziecie ich w rozmaitych odsłonach. Sweterkowe renifery piją kawę, zjeżdżają na nartach z ośnieżonych pagórków i błyskają cekinami.

Jeśli za nimi nie przepadacie, z pewnością zainteresują Was klasyczne grudniowe scenki, takie jak ubieranie choinki, pięknie odmalowane przez Dawida Ryskiego (dla marki Medicine) i wzory w stylu retro, z małymi, powtarzalnymi deseniami i hasłami. Nowością wśród wzorów jest śnieżna kula, umieszczona na czerwonej bluzie z Sinsaya. Szkoda, że nie zawiera ruchomych elementów, na przykład foliowej bańki z przelewającym się w środku, migotliwym brokatem, imitującym śnieg. Nawet bez tego, jest jednak urocza. Zapraszamy na przedświąteczne radosne buszowanie w sweterkowej ofercie!

 

Oto najsłodsze świąteczne sweterki 2020:

Sweterek ze scenką z ubierania choinki – Medicine by Dawid Ryski, 119,90 zł

świąteczne sweterki 2020

Zielony sweterek z uśmiechniętym bałwankiem – Bon Prix, 44,99 zł

świąteczne sweterki 2020

Sweter ciążowy z zabawną, świąteczną grą słów – Bon prix, 89,99 zł

moda damska

Granatowy seter z zimowym motywem – Answear Lab, 119,90 zł

Cienki sweterek ze świątecznymi łakociami – Top Secret, 39,99 zł

świąteczne sweterki 2020

Czerwony sweterek z reniferem na nartach – Reserved, 79,99 zł

świąteczne sweterki 2020

 

Sweter z miękkiej dzianiny z cekinowym refinerem – Reserved, 79,99 zł

sweterek

Żakardowy sweterek w stylu retro – House, 89,99 zł

świąteczne sweterki 2020

 

Sweterek w odcieniu butelkowej zieleni z radosnym reniferkiem – House, 79,99 zł

sweter

 

Czerwona bluza z kulą śnieżną – Sinsay, 39,99 zł

 

Sweter ze świątecznymi napisami i symbolami – House, 99,99 zł

święta

Pst… nie zapomnicie napisać, który z modeli wpisujecie do listu, który – jak co roku – zaadresujecie do Świętego Mikołaja!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (152 głosów, średnia: 4,61 z 5)
zapisuję głos...