Świąteczne promocje butów Vagabond!

Wykorzystaj niepowtarzalną okazję i kup nową parę Vagabond w prezencie sobie lub komuś bliskiemu! Od piątku 25 listopada aż do Bożego Narodzenia będzie czekała na Ciebie specjalna oferta naszych najbardziej ulubionych modeli w promocyjnej cenie -20%. Co tydzień będziemy mieli dla Ciebie nową ofertę objętą promocją!

Swiateczne promocje butow Vagabond

Co tydzień w piątek będzie czekała na Ciebie nowa oferta najbardziej ulubionych modeli! Szukaj w naszych sklepach firmowych oraz w sklepie internetowym modeli oznaczonych Take me I’m on sale. Nie przegap okazji! Odwiedzaj nas i skorzystaj z naszej super oferty!

Swiateczne promocje butow Vagabond

Vagabond oznacza ?wędrowca?, osobę, która z duszą eksploratora wciąż zmienia miejsca swego pobytu, często trafiając do serc wielkich miast. Zgodnie z nazwą Vagabond przekracza granice, nie tylko te fizyczne. Kolekcje Vagabond są rezultatem mieszanki kulturowych wpływów, wysokiego wyczucia stylu oraz skandynawskiego designu i funkcjonalności. To co jest równie istotne jak sam produkt to wyjątkowy klimat i charakterystyczny styl marki, który można zaobserwować zarówno w kolekcji jak i salonach.

 

Zobacz także: Najnowsza linia butów Leslie od Vagabond

Vagabond-jesien-zima-2011-2012
Vagabond- buty na sezon jesień-zima 2011/2012 (68 zdjęć)

Vagabond-buty-jesien-zima-2011-2012

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (90 głosów, średnia: 4,36 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany