Świąteczno-sylwestrowa kampania born2be – poczuj magiczną atmosferę ostatnich dni roku!

Marka born2be, życząc Wam wszystkim Wesołych Świąt, zaprasza do dzielenia się radością i dbania o magiczną atmosferę najważniejszych dni w roku! Niech wszyscy przy świątecznym stole i na sylwestrowym parkiecie wyglądają doskonale! Wraz z born2be wejdziesz w świat zabawy, tańca, wręczania upominków i dbania o to, by na każdej twarzy pojawił się prawdziwy uśmiech.

Przed Wami świąteczno-sylwestrowa kampania born2be! Zobaczycie w niej kilka propozycji dla osób, które dotąd nie przygotowały jeszcze świątecznych paczuszek ze lśniącymi kokardami! Szukacie oryginalnych szpilek dla przyjaciółki? Bluzy z ulubioną postacią Disneya dla którejś ze swoich pociech? A może eleganckiej sukienki dla mamy? Z marką born2be znajdziecie upominki, które dowiodą, że obdarowywane osoby są dla Was ważne, a ponadto zgarniecie najlepsze rabaty w sieci! Sprawdźcie same!

kampania born2be

mat. pras. born2be

Świąteczno-sylwestrowa kampania born2be – poczuj magiczną atmosferę ostatnich dni roku!

Najnowsza świąteczno-sylwestrowa kampania born2be ukazuje Święta jako metaforę światowego wybiegu mody. Na podświetlonym catwalku zaprezentowane zostały kultowe w tym sezonie trendy. Metaliczne, srebrne botki, błyszczące sukienki i oczywiście klasyczne kombinezony, dobre na każdą okazję. Szyk i klasa wychodzą tu wyraźnie na pierwszy plan, a gra świateł i wpisana w charakter sesji muzyka sprawiają, że chcesz dołączyć do zabawy.

Kobieta born2be przedstawiona w kampanii na koniec roku jest szczęśliwa, pełna energii, odważnie patrząca w przyszłość i – co najważniejsze – prawdziwa. Co więcej, opowieść o niej jest kontynuacją i kolejnym rozdziałem otwartej już historii #born2betrue. Dołączając do zabawy na parkiecie kultowej marki, wybierzesz modę w wyjątkowej cenie na wyciągnięcie ręki!

Obejrzyj zdjęcia z kampanii i znajdź inspirację dla swoich prezentów oraz świątecznych i sylwestrowych strojów swoich domowników! Nie zapomnij także zajrzeć na oficjalną stronę marki!

 

Zobacz zdjęcia z grudniowej kampanii born2be:

 

 

 

 

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (158 głosów, średnia: 4,41 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany