Swetry Medicine na jesienną aurę!

Przedstawiamy MEDICINE everyday therapy – nową markę odzieżową dostępną  od 30 sierpnia br. w Polsce. Projekty są mocno osadzone w miejskich trendach, ale to tylko punkt wyjścia dla zespołu młodych projektantów oraz zapraszanych do współpracy znanych i cenionych twórców. MEDICINE idzie o krok dalej, równie ważne jest twórcze podejście do projektowania, re-interpretacje mody i oryginalne printy – znaki szczególne ubrań MEDICINE. Polecamy zwłaszcza swetry z ciekawymi printami i w różnorodnych kolorach.

MEDICINE everyday therapy

Zobaczcie charakterystyczne printy i ubrania MEDICINE na www.wearmedicine.com, poczujcie niewymuszoną swobodę i autorskie, współczesne  podejście do projektowania ubrań.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (182 głosów, średnia: 4,53 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. bbo  28 października 2013 19:23

  Szału raczej nie ma, jakoś się nie widzę w pracy w swetrze z głową lisa czy jelenia.

  Odpowiedz
 2. m258  25 listopada 2016 17:56

  widać tę „niewymuszoną swobodę i autorskie, współczesne podejście do projektowania ubrań.” bardzo ładne, swobodne, lekkie się wydają, powinnam coś w ten deseń kupić

  Odpowiedz
 3. Kathe  6 grudnia 2016 17:52

  świetne jak dla mnie!

  Odpowiedz
 4. Kathe  6 grudnia 2016 18:42

  Wszystkie mi się podobają i z chęcią weszłabym w posiadanie tego wszystkiego by codziennie zakładać co innego. Ech, szkoda że nie można mieć wszystkiego i wciąż trzeba wybierać.

  Odpowiedz
 5. Myrcella  16 grudnia 2016 08:57

  Bardzo ładne. Oprócz dwóch ostatnich. Wyglądają beznadziejnie, gdy są długie za kolana i założy się krótszą kurtkę. Okropnie to wygląda.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany