Swatch i Dragon Ball – takiego duetu jeszcze nie było! Zobacz najnowszą kolekcję SWATCH X DRAGON BALL Z!

Marka Swatch doskonale wie, jak przenieś w czasie swoich klientów. Wystarczy przyjrzeć się bliżej najnowszej kolekcji SWATCH X DRAGON BALL Z i wybrać wśród 7 wyjątkowych zegarków coś dla siebie! Takiego duetu na rynku jeszcze nie było!

Wszyscy fani anime z pewnością będą zachwyceni! Marka Swatch łączy siły z kultową produkcją anime – Dragon Ball. Zegarki ze specjalnej edycji w świeży sposób przedstawiają kultowych bohaterów Dragon Ball Z. Nawet ci, którzy nie widzieli Dragon Ball Z, pewnie słyszeli coś na temat tej jednej z najpopularniejszych historii ze świata anime, opowiadającej o Goku i jego przyjaciołach, walczących w obronie Ziemi przed złoczyńcami.

SWATCH X DRAGON BALL Z

Marka Swatch chce, by jej zegarki przywoływały wspomnienia i przedstawia swoją kolorową, zabawną i innowacyjną interpretację Dragon Ball Z. Na wierzchu i spodzie każdego z zegarków umieszczono dwie wersje postaci bądź elementów nawiązujących do tego samego bohatera. Nazwy bohaterów znalazły się na górnej szlufce: z wierzchu po angielsku, na odwrocie po japońsku, natomiast logo Dragon Ball Z umieszczono na dolnej szlufce, co świadczy o dbałości o szczegóły i pasji, z jaką realizowano ten projekt.

  • GOKU – jest sercem i duszą serii Dragon Ball Z. Jako jeden z ostatnich przedstawicieli rasy Saiyan jest największym obrońcą Ziemi przed międzygalaktycznymi zagrożeniami. Zegarek BIG BOLD w kolorze żywej pomarańczy i czerni inspirowany jest strojami noszonymi przez Goku. Na tarczy znalazł się japoński symbol imienia Goku, widoczny na jego ubraniu, podczas gdy na spodzie paska widnieje tajemnicza chmura – Kintoun.
  • CELL – jest sztuczną formą życia, stworzoną przez Dr. Gelo, byłego naukowca z Armii Red Ribbon, szukającego zemsty na Goku. Jasna zieleń i czerń tego zegarka BIG BOLD oddają istotę postaci Cella. Różowe kropki na wskazówkach nawiązują do koloru jego oczu, żółta koronka odnosi się do twarzy, podczas gdy spód paska pokazuje śmiertelnie niebezpieczny czarny i ciemnopomarańczowy ogon.
  • FRIEZA – jest najlepiej znanym czarnym charakterem tej serii, który angażuje Goku i jego przyjaciół w bitwę, podczas której Goku przechodzi transformację w Super Saiyanina. Na zegarku GENT odwołano się do dwóch postaci Frieza, biało-fioletowej na przodzie zegarka i paskowanej różowej, która wygląda jak skóra tego złoczyńcy, na spodzie, podczas gdy czerwone kropki to jego oczy.
  • MAJIN BUU – jest czarnym charakterem o wielu talentach, potrafiącym między innymi zmieniać przeciwnika w ciastko, by pochłonąć jego moce. Zegarek Buu GENT zawiera czarne „M” na żółtej tarczy, inspirowanej złotym pasem Majin Buu. Fioletowo-różowy spód zegarka odwołuje się do peleryny i brzucha Buu w jego większej postaci.
  • GOHAN – jest synem Goku. Jest pierwszą hybrydą rasy ludzkiej i saiyańskiej, urodzoną na Ziemi, która uzyskuje formę Super Saiyanina jeszcze będąc dzieckiem. Zegarek NEW GENT zdobi wzór inspirowany promieniem energii Kamehameha, a na szklanej tarczy nadrukowano okrzyk „KA-ME-HA-ME-HAAAA”. Na wierzchu paska znajduje się symbol przekazany Gohan przez jego trenera Piccolo, podczas gdy na spodzie umieszczono elementy nawiązujące do dziecięcego stroju bohatera.
  • VEGETA – jest księciem z upadłej rasy Saiyan, z początku okrutnym i złym, który jednak pod wpływem walki z Goku zmienia się na lepsze. Zegarek NEW GENT przedstawia początkowy wygląd Vegety oraz moment, w którym odkrywa on na swoim detektorze Scouter, że poziom mocy Goku to ponad 9000, przy czym na tarczy widoczna jest sylwetka Goku. Czarno-biały nadruk na czerwonym szkle naśladuje używany przez niego detektor Scouter, natomiast na spodzie zegarka widoczna jest postać Wielkiej Małpy, którą przybiera.
  • KAMESENNIN – jest mistrzem sztuk walki, twórcą niesławnej techniki Kamehameha, a jego towarzyszem jest gadający żółw morski. Tarcza zegarka NEW GENT inspirowana jest jego słynnymi okularami słonecznymi, natomiast spód paska nawiązuje do hawajskiej koszuli mistrza.
  • SHENRON – jest Boskim Smokiem, spełniającym życzenie osoby, której uda się zgromadzić siedem Smoczych Kul. Zegarek SHENRON X SWATCH BIG BOLD zdobi wzór łusek tego zielonego smoka, a spód paska przypomina brzuch Shenrona. Na bezelu widoczny jest napis „Powiedz mi swoje życzenie” po japońsku i angielsku, natomiast środek tarczy zegarka zajmują szpony Shenrona w otoczeniu siedmiu Smoczych Kul.

Kolekcja Swatch X Dragon Ball będzie dostępna w sklepach Swatch oraz w Internecie od 25 sierpnia 2022 r.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (36 głosów, średnia: 4,78 z 5)
zapisuję głos...