Swatch do kwadratu. Wyjątkowa kolekcja Bioceramic What If?

Czasami jedna decyzja może nie tylko zmienić bieg wydarzeń, ale również zdefiniować całą historię marki. Tak było w przypadku firmy Swatch, która w 1982 roku zdecydowała się na okrągły kształt dla swojego nowego, rewolucyjnego zegarka. Ta decyzja, jak dziś wiemy, utorowała drogę do sukcesu, który trwa już prawie cztery dekady.

Fot. mat. nadesłane

What If: Kwadratowe Odrodzenie

Teraz, po latach, marka postanawia ponownie podjąć to wyzwanie i zadać sobie pytanie: „Co by było, gdyby…?” Dzięki innowacyjnemu materiałowi Swatch BIOCERAMIC, kolekcja „What If?” przekształca tę hipotetyczną tezę w nową rzeczywistość, odkrywając kwadratowy prototyp zegarka z 1982 roku.

Swatch BIOCERAMIC: Innowacja po latach

Ta unikalna kolekcja jest możliwa dzięki połączeniu proszku ceramicznego z materiałami bio, które razem tworzą Swatch BIOCERAMIC – material o imponującej trwałości i wytrzymałości, idealny do kreowania unikalnych form, takich jak ta wyjątkowa kolekcja zegarków o kwadratowym kształcie. Zegarki z kolekcji „What If?” charakteryzują się prostą stylistyką i kolorystyką czerpiącą inspirację z pierwszych modeli Swatch. Koperta, koronka i klamra z BIOCERAMIC ucieleśniają innowacyjnego ducha Swatch, a szkło typu edge-to-edge z materiału bio zapewnia nietypowy, boczny widok na tarczę. Wszystko to, połączone z nowym, zintegrowanym paskiem z materiału bio, tworzy wyjątkowy design, który kiedyś był trudny do wyobrażenia.

Fot. mat. nadesłane

40 lat historii

Jest jeszcze jedna zabawna niespodzianka – każda pokrywa baterii w nowej kolekcji zawiera wzór tarczy jednego z czterech pierwszych zegarków Swatch z 1983 roku, upamiętniając 40. rocznicę powstania zegarka GENT. Globalna premiera kolekcji Swatch BIOCERAMIC „What If?” odbyła się 1 sierpnia 2023 r., w Święto Narodowe Szwajcarii, zarówno na stronie Swatch.com, jak i w sklepach stacjonarnych. Jest to subtelny hołd dla zegarka, który dumnie nosi oznaczenie „Swiss-made”. Swatch do kwadratu to przewrotny powrót do przeszłości, który pokazuje, jak podejście „co by było, gdyby” może prowadzić do innowacyjnych i ekscytujących kreacji.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (21 głosów, średnia: 4,81 z 5)
zapisuję głos...