Swatch celebruje Rok Królika! Zobacz zabawną, symboliczną i stylową specjalną edycję zegarków na Chiński Nowy Rok 2023

Swatch jest znany z celebrowania różnych kultur i tradycji oraz chwil, które przynoszą wiele radości. Od 1999 roku, kiedy to wprowadzono na rynek pierwszy zegarek z kolekcji specjalnej na Chiński Nowy Rok, marka w zabawny sposób wzbogaca kolejne znaki chińskiego zodiaku. 2023 to Rok Królika.

Swatch daje susa w Rok Królika!

Nowa specjalna edycja zegarka Swatch na Chiński Nowy Rok to żywa i zabawna wersja, która spodoba się nie tylko osobom urodzonym w Roku Królika. Królik jest czwartym znakiem zodiaku w chińskim horoskopie i jest bohaterem popularnej tamtejszej legendy, lubiącym spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Osoby urodzone w Roku Królika są raczej spokojne, ale cechuje je również troska o innych, dobroć, pilność, szczerość i pomysłowość.

Tę specjalną edycję zegarka charakteryzuje „uszaty” wygląd. Motyw królika znajdziemy na zabawnych wskazówkach umieszczonych na złotej lustrzanej tarczy z głową królika, na szlufce oraz na specjalnym opakowaniu z uchwytami przypominającymi uszy. Model NEW GENT BIOCERAMIC wyróżnia się jaskrawymi odcieniami czerwieni i symbolizującym dobrobyt złotem, które kojarzą się z pomyślnością, witalnością, obfitością i szczęściem.

Specjalna edycja na Chiński Nowy Rok jest dostępna na stronie Swatch.com od grudnia 2022 roku.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (38 głosów, średnia: 4,87 z 5)
zapisuję głos...