Swatch celebruje Rok Królika! Zobacz zabawną, symboliczną i stylową specjalną edycję zegarków na Chiński Nowy Rok 2023

Swatch jest znany z celebrowania różnych kultur i tradycji oraz chwil, które przynoszą wiele radości. Od 1999 roku, kiedy to wprowadzono na rynek pierwszy zegarek z kolekcji specjalnej na Chiński Nowy Rok, marka w zabawny sposób wzbogaca kolejne znaki chińskiego zodiaku. 2023 to Rok Królika.

Chińskie znaki zodiaku – daty, miesiące, co oznaczają? Sprawdź, jaki masz chiński znak zodiaku!

Chińskie znaki zodiaku – daty, miesiące, co oznaczają? Sprawdź, jaki masz chiński znak zodiaku!

Chińskie znaki zodiaku są inne niż te, które na co dzień znamy i którymi posługujemy się w europejskich horoskopach. Podobnie jak te “nasze” – jest ich 12, ale patronują im wyłącznie zwierzęta. Samo ich wyznaczanie przebiega też inaczej niż te, które znamy na co dzień. Zadajesz sobie często pytanie: “jaki mam chiński znak zodiaku?”. Teraz już na pewno będziesz wiedzieć!

Swatch daje susa w Rok Królika!

Nowa specjalna edycja zegarka Swatch na Chiński Nowy Rok to żywa i zabawna wersja, która spodoba się nie tylko osobom urodzonym w Roku Królika. Królik jest czwartym znakiem zodiaku w chińskim horoskopie i jest bohaterem popularnej tamtejszej legendy, lubiącym spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Osoby urodzone w Roku Królika są raczej spokojne, ale cechuje je również troska o innych, dobroć, pilność, szczerość i pomysłowość.

Tę specjalną edycję zegarka charakteryzuje „uszaty” wygląd. Motyw królika znajdziemy na zabawnych wskazówkach umieszczonych na złotej lustrzanej tarczy z głową królika, na szlufce oraz na specjalnym opakowaniu z uchwytami przypominającymi uszy. Model NEW GENT BIOCERAMIC wyróżnia się jaskrawymi odcieniami czerwieni i symbolizującym dobrobyt złotem, które kojarzą się z pomyślnością, witalnością, obfitością i szczęściem.

Specjalna edycja na Chiński Nowy Rok jest dostępna na stronie Swatch.com od grudnia 2022 roku.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (37 głosów, średnia: 4,86 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. arunia  3 stycznia 2023 20:45

  Mam Swatcha różowego i dobrze mi służy od ładnych kilku lat

  Odpowiedz
 2. ewalub  3 stycznia 2023 21:19

  nie nosiłabym

  Odpowiedz
 3. Magdalena  4 stycznia 2023 00:50

  Kicz

  Odpowiedz
 4. lisicamax  4 stycznia 2023 07:21

  Zabawnie wygląda na zdjęciu, zwłaszcza te uszy na pasku. Tylko nie wiem, czy bym go nosiła. Bardziej przypomina zegarek dla dziewczynki.

  Odpowiedz
 5. Angelika  9 stycznia 2023 15:23

  Zegarek nie w moim stylu, ale co kto lubi

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany