Suplemet diety: Femal Active Menopauza

Femal Active Menopauza powstał z myślą o kobietach, które nie mogą lub nie chcą stosować produktów o aktywności hormonalnej.

FEMAL-suplement

Polecany w okresie okołomenopauzalnym, gdy występują:

 • uderzenia gorąca
 • silne pocenie się
 • zmiany nastroju
 • kłopoty ze snem i koncentracją

Femal Active Menopauza to suplement diety, który ma w składzie standaryzowany ekstrakt z kory sosny śródziemnomorskiej (Pinus pinaster), zawierający oligometryczne proantocyjanidyny (OPC), oraz ekstrakt z szafranu (Crocus sativus). Dodatkowo wzbogacony jest odpowiednio dobraną kompozycją witamin, L-tryptofanu i inozytolu. Składniki produktu wspomagają utrzymanie dobrego samopoczucia w okresie przekwitania.

Badania kliniczne pokazują, iż zawarty w Femal Active Menopauza ekstrakt z kory Pinus pinaster łagodzi objawy menopauzy bez wpływu na gospodarkę hormonalną kobiety.

SZYBKIE DZIAŁANIE:  pierwsze efekty suplementacji widoczne po 4 tygodniach stosowania

MOŻLIWOŚĆ DŁUGOTRWAŁEJ SUPLEMENTACJI

Opis oddziaływania składników produktu:

Standaryzowany ekstrakt z kory sosny – zawiera w swoim składzie oligomeryczne proantocyjanidyny (OPC) – substancje o charakterze antyoksydacyjnym, które wspomagają neutralizację wolnych rodników, dzięki czemu efektywnie łagodzą dyskomfort związany z okresem przekwitania. Ekstrakt z szafranu – wspomaga syntezę neuroprzekaźników (serotoniny i dopaminy) odpowiedzialnych za utrzymanie równowagi emocjonalnej oraz dobrego samopoczucia. L-tryptofan – wykorzystywany jest do syntezy niektórych neuroprzekaźników, np. serotoniny. Inozytol – odgrywa ważną rolę w syntezie niektórych neuroprzekaźników. Witamina E – pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Kwas pantotenowy – pomaga w utrzymaniu sprawności umysłowej oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia. Witamina B6 (pirydoksyna) – przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej organizmu oraz uczestniczy w wytwarzaniu neuroprzekaźników (np. serotoniny). Pirydoksyna wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych, pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia.

40 tabletek  – Cena 40 zł

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (142 głosów, średnia: 4,53 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Kmakolagwa  21 kwietnia 2015 12:33

  Polecę go mojej babci.

  Odpowiedz
 2. bbo  21 kwietnia 2015 13:57

  A ja mamie 🙂

  Odpowiedz
 3. martucha180  21 kwietnia 2015 14:44

  A ja koleżance.

  Odpowiedz
 4. lilkawodna  22 kwietnia 2015 09:53

  Dobrze,że są takie suplementy. Po mamie wiem, że menopauza to dla kobiety trudny czas.

  Odpowiedz
 5. Anita  29 kwietnia 2015 11:16

  ja też muszę polecić mamie!

  Odpowiedz
 6. stokrotkapolna  10 marca 2017 08:47

  Ale zażywać pod okiem lekarza. Bardzo ciekawy i przydatny artykuł. Zawsze warto czytać , i dowiadywać się cennych wskazówek dotyczących naszego organizmu

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany