Suplement: Hepatil Detox pomoże oczyścić twój organizm

Hepatil Detox to suplement diety z linii preparatów Hepatil, które wspierają pracę wątroby. Od innych preparatów w tej linii różni się tym, że w swoim składzie zawiera chlorellę, któa oczyszcza organizm z toksyn. To jedyny preparat na rynku z unikalnym zestawem składników, które nie tylko wspomagają pracę wątroby, ale również detoksykację organizmu. 

hepatil-detox

Wątroba jest największą „fabryką chemiczną” ludzkiego ciała.  To do niej oprócz składników odżywczych trafiają substancje chemiczne pochodzące z przetwarzanych pokarmów, leków, alkoholu czy nawet kosmetyków. W ciągu jednej minuty przez wątrobę przepływa nawet 1,5 litra krwi, która czeka na oczyszczenie. Teraz możemy o nią zadbać i wesprzeć jej pracę dzięki chlorelli. To alga, która zawiera ponad 70 substancji będących źródłem ważnych dla człowieka składników odżywczych, w tym 19 aminokwasów. W 60% składa się z białka i jest najbogatszym znanym źródłem chlorofilu – stąd też wzięła się jej nazwa. Udowodniono, że chlorella ma zdolność usuwania toksycznych substancji z organizmu.

 

Hepatil Detox zawiera także cholinę, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby i przyczynia się do prawidłowego metabolizmu tłuszczów. Trzecim kluczowym składnikiem produktu jest wyciąg z karczocha, któremu udowodniono działanie żółciotwórcze i żółciopędne oraz działanie antyoksydacyjne. Pomaga w utrzymaniu komfortu trawiennego i obniża stężenie cholesterolu. Regularne przyjmowanie produktu Hepatil Detox wspomaga usuwanie metali ciężkich z organizmu.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (91 głosów, średnia: 4,46 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. stokrotkapolna  15 listopada 2016 15:21

    Oczyszczałam raz czystą chrolellą.

    Odpowiedz
  2. stokrotkapolna  13 marca 2017 04:18

    Pomoże, albo i nie. Zewsząd tylko suplementy. W reklamach, artykułach. A koncerny zacierają ręce i liczą kasę, która idzie w miliardy. A ludzie lecą do tych suplementów jak ćmy do światła. I łykają wszystko na wszystko, rujnując swój organizm. ,

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany