Suplement diety: Mega Max Probio – wzmacnia układ immunologiczny

Probiotyczny kompleks Mega Max Probio stanowi jedyną w swoim rodzaju zrównoważoną kombinację kultur probiotycznych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania układu trawiennego. Zawiera aż 9 szczepów żywych mikroorganizmów w ilości 9 miliardów w porcji dziennej, zdolnych do optymalnego zasiedlenia przewodu pokarmowego i harmonizacji mikroflory jelit.

Suplement diety Mega Max ProbioSuplement diety: Mega Max Probio – wzmacnia układ immunologiczny

Działanie Mega Max Probio:

 • odbudowuje mikroflorę jelit
 • przywraca równowagę w przewodzie pokarmowym w trakcie i po leczeniu antybiotykowym oraz chemioterapeutykami
 • wzmacnia układ immunologiczny

Mega Max Probio jest przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 4 roku życia. Preparat mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią. Nie zawiera glutenu, dlatego polecany jest także diabetykom. Opakowanie zawierające 10 kapsułek służy jako jednorazowa kuracja ukierunkowana na przywrócenie równowagi w przewodzie pokarmowym. Stosowanie preparatu jest wskazane ze względu na odbudowę mikroflory zarówno w trakcie, jak i po leczeniu antybiotykami oraz chemioterapeutykami, a także dla wzmocnienia obronności organizmu.

Szczepy probiotyczne preparatu Mega Max Probio stanowią naturalny element zdrowej mikroflory jelit, dlatego jest on bezpieczny także w przypadku długotrwałego stosowania.

Składniki: Kompleks probiotyczny – 9 szczepów żywych mikroorganizmów (Lactococcus lactis ssp. Lactis, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus thermophiles, Bifido, bacterium bifidum, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum), żelatyna, fruktooligosacharydy (FOS), sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek tytanu (barwnik).

Mega Max Probio – probiotyk

Suplement diety:
10 kapsułek
Cena detaliczna ok. 5,99 zł/10 kapsułek
Wyłączny dystrybutor BS FARM
www.bssuple.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (155 głosów, średnia: 4,75 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. bbo  15 września 2014 12:19

  Przyda się wzmocnienie prze zimą.

  Odpowiedz
 2. lilkawodna  15 września 2014 14:10

  Warto łykać również gdy nas już dopadnie choroba, aby chronić wątrobę i jelita.

  Odpowiedz
 3. martucha180  15 września 2014 19:13

  Tylko 10 kapsułek? Jutro zajdę do apteki i zapytam o to cudo.

  Odpowiedz
 4. stokrotkapolna  13 marca 2017 02:26

  Ciekawy artykuł i zawsze warto czytać i dowiadywać się , ale z tymi suplementami i lekami, to raczej ostrożnie. Są na wszystko,w tym natłoku, trzeba wybrać, to , co jest nam naprawdę konieczne, a najlepiej ich unikać i stosować zdrową dietę.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany