Suplement diety Hepatil Trawienie w nowej odsłonie

Trawienie to proces zachodzący w układzie pokarmowym człowieka – nie zawsze jednak przebiega on prawidłowo. Co jest tego przyczyną? Jak sobie poradzić z tym problemem? Suplement diety Hepatil® Trawienie w nowej odsłonie to dawka wysokoskoncentrowanych składników, które działają korzystnie na układ trawienny, przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania jelit i wspomagają pracę wątroby.

HEPATIL Trawienie

Trawienie to bardzo złożony proces, który zaczyna się już w jamie ustnej i na który nasz organizm zużywa sporą część energii.  Angażuje wiele mechanizmów, układów czy organów w tym także wątrobę. Skoordynowany proces działania tych organów powoduje rozkład wielkocząsteczkowych związków chemicznych, będących składnikami pożywienia (białek,  tłuszczów, węglowodanów), do związków prostych łatwo wchłanianych i przyswajalnych dla organizmu. Istnieją substancje wpływające korzystnie i wspomagające procesy trawienia, odciążając w ten sposób organizm.

 • Ekstrakt z ostropestu plamistego: Efektywnie usuwa objawy niestrawności i wspomaga tolerancję przewodu pokarmowego na tłuste oraz wysokobiałkowe potrawy, obniżając stężenie cholesterolu.
 • Olejek mięty pieprzowej: Mięta pieprzowa należy do najlepszych ziół na problemy trawienne i skurcze jelit. Zawarte w niej olejki, szczególnie mentol i menton, rozluźniają mięśnie gładkie stanowiące ścianę jelit, łagodząc ich skurcze.
 • Ekstrakt z ziela karczocha: Stosowany jest tradycyjnie w zaburzeniach czynności wątroby. Działa żółciopędnie, żółciotwórczo, ponadto powoduje poprawę w zaburzeniach trawienia, zmniejsza skurcze w jelicie cienkim, obniża stężenie cholesterolu.
 • Chlorki: Anion chlorkowy jest istotnym składnikiem soku żołądkowego działającego jako zdysocjowany kwas solny w żołądku. Wspomaga trawienie, jako niezbędny składnik soku trawiennego człowieka.

Nie zapominajmy, że na prawidłowe funkcjonowanie organizmu ma wpływ nasz styl życia. Trochę ruchu, dbałość o zdrową dietę i odpowiednia ilość snu to podstawa. Możemy także wspomóc organizm uzupełniając dietę w substancje regulujące procesy metaboliczne. Tu pomocą będzie Hepatil® Trawienie.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (116 głosów, średnia: 4,25 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  26 sierpnia 2014 08:22

  Bardzo dobry suplement. Godny polecenia.

  Odpowiedz
 2. martucha180  26 sierpnia 2014 15:53

  A ja proponuję inaczej, pić wywar z czystka. Albo jeść codziennie łyżeczkę ostropestu, ja tak robię. Jest jeszcze kuracja cytrynowa, o ile ktoś lubi kwasotę cytryny 🙂

  Odpowiedz
 3. bbo  28 sierpnia 2014 12:36

  Na szczęście moje trawienie bez większych problemów przebiega.

  Odpowiedz
 4. stokrotkapolna  13 marca 2017 04:19

  Lepiej zdrowo się odżywiać. Zewsząd tylko suplementy. W reklamach, artykułach. A koncerny zacierają ręce i liczą kasę, która idzie w miliardy. A ludzie lecą do tych suplementów jak ćmy do światła. I łykają wszystko na wszystko, rujnując swój organizm.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany