Supermodel David Gandy dla Marks & Spencer

25 września odbyła się w paryskim sklepie Marks & Spencer – przy słynnych Champs Elysees – premiera ekskluzywnej kolekcji David Gandy for Autograph, zaprojektowanej i promowanej przez supermodela Davida Gandy.

supermodel-David-Gandy-dla-Marks-and-Spencer-_1

Davida Gandy powiedział: Już nie  mogę się doczekać premiery i widoku moich ubrań w sklepie. Kolekcja, stworzona razem z Marks & Spencer jest pierwszą, jaką kiedykolwiek zaprojektowałem, mam nadzieję, że będzie się podobać! Pracując nad nią, dużą uwagę przykładałem do szczegółów: równie ważny był dla mnie wybór tkanin, ich jakość, świetny krój, idealne dopasowanie bielizny do ciała,  konstrukcja szwów jak i ostateczny wygląd motywu przewodniego tej kolekcji, czyli kłów ogara znajdujących się na opakowaniach i wewnętrznej stronie bielizny i piżam. Wspólnie udało nam się stworzyć kolekcję z najwyższej półki – w nie najwyższej cenie.

supermodel-David-Gandy-dla-Marks-and-Spencer_1

David Gandy for Autograph to jak dotąd najbardziej ekskluzywna kolekcja męskiej bielizny w ofercie M&S. Została wykonana z najwyższej jakości tkanin – niezwykle miękkiej bawełny supima i dżerseju z dodatkiem lycry. Dzięki nim bielizna świetnie dopasowuje się do ciała i długo zachowuje swój kształt. Bielizna nocna została uszyta z przyjemnego modalu, zapewniającego jeszcze większą dawkę komfortu i luksusu.

Kolekcja David Gandy for Autograph będzie dostępna w sprzedaży w ok. 400 sklepach Marks & Spencer na całym świecie, między innymi w Polsce. Kolekcja składa się z 28 elementów, w tym z czterech różnych fasonów bielizny, czterech rodzajów podkoszulków i ośmiu sztuk bielizny nocnej. Przykładowe ceny: ok. 109 zł za 2szt bokserek lub slipek, 79 zł za podkoszulek i od 119 zł za piżamę.

supermodel David Gandy dla Marks and Spencer

supermodel David Gandy dla Marks and Spencer (1)

supermodel David Gandy dla Marks and Spencer (2)

supermodel David Gandy dla Marks and Spencer (3)

supermodel David Gandy dla Marks and Spencer (4)

supermodel David Gandy dla Marks and Spencer (5)

supermodel David Gandy dla Marks and Spencer (6)

supermodel David Gandy dla Marks and Spencer (7)

supermodel David Gandy dla Marks and Spencer (8)

supermodel David Gandy dla Marks and Spencer (9)

supermodel David Gandy dla Marks and Spencer (10)

supermodel David Gandy dla Marks and Spencer (11)

supermodel David Gandy dla Marks and Spencer (12)

supermodel David Gandy dla Marks and Spencer (13)

supermodel David Gandy dla Marks and Spencer (14)

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (146 głosów, średnia: 4,43 z 5)
zapisuję głos...