Supermoce znaków zodiaku. Sprawdź, jaki jest Twój nadprzyrodzony talent!

Każda z nas posiada talenty i zdolności, z których może nie zdawać sobie nawet sprawy. Podobnie jak w innych dziedzinach życia, tak i w astrologii i ezoteryce niemałe zasługi mogą nam oddać różne ukryte dary, dlatego warto poznać je jak najszybciej. W horoskopie naszej wróżki Fortunaty znajdziesz wskazówki, jakich umiejętności poszukać u siebie!

Supermoce znaków zodiaku to drzemiące w nich nadprzyrodzone siły i specjalne predyspozycje, z których częstokroć nie zdają sobie w pełni sprawy, a jedynie na przykład wychwytują ich działanie. Jeśli nawet nie czułaś się dotąd silną kobietą, może się okazać, że po prostu szukałaś swojej mocy w niewłaściwych sferach życia. Nasza wróżka Fortunata podpowiada Czytelniczkom, którym dziedzinom powinny przyjrzeć się uważniej!

Supermoce znaków zodiaku. Sprawdź, jaki jest Twój nadprzyrodzony talent!

 

Baran

Supermoce znaków zodiaku

giphy.com

Barany to osoby dysponujące ogromną siłą wewnętrzną i pokładami niespożytej energii. Ambitne i spragnione sukcesu, nigdy nie ustają w wysiłkach, by zdobyć to, o czym marzą, a jednocześnie zarażają swoją energią otoczenie. Nadludzkiej sile w stylu superbohaterów towarzyszy dodatkowo szczęście do przypadkowego znajdowania się w rozmaitych sprzyjających okolicznościach. Palec losu popycha je w miejsca, gdzie mają możliwość poznania ludzi, których znajomość wkrótce bardzo im się przydaje. Często już w młodości nawiązują znajomości z debiutującymi artystami czy przedsiębiorcami, o których kilka lat później czyta się w gazetach. Te kontakty zaś procentują.

 

Byk

Supermoce znaków zodiaku

giphy.com

Byki charakteryzuje magnetyczny urok osobisty i zamiłowanie do piękna pod różnymi postaciami. Daje im to predyspozycje do przyciągania pieniędzy i szeroko rozumianego dobrobytu. Dodatkowo podświadomie posługują się magią ochronną, która trzyma rozmaite zagrożenia z dala od nich samych i ich rodzin. Dzięki temu mogą liczyć na pomyślność i bezpieczeństwo w wielu dziedzinach życia.

 

Bliźnięta

Supermoce znaków zodiaku

giphy.com

Rozgadane i towarzyskie Bliźnięta z każdym potrafią znaleźć wspólny język. Umieją odgadnąć myśli drugiego człowieka, obserwując po prostu jego reakcje i wsłuchując się uważnie we wszystkie sygnały, jakie wysyła (także te niewerbalne). Z tego powodu przypisuje się im rodzaj telepatycznych zdolności. Inną supermocą Bliźniąt jest niebywała umiejętność i sprawność w planowaniu swojej przyszłości. Gdy tylko odkryją, co chciałyby osiągnąć, potrafią ułożyć sobie w głowie cały plan, a następnie realizują go krok po kroku (nawet, gdyby miało to trwać całe lata) aż osiągną to, co sobie założyły.

 

 

Rak

Supermoce znaków zodiaku

giphy.com

Raki to chodzące „wykrywacze kłamstw”. Błyskawicznie wyczują fałsz w słowach rozmówcy, wychwycą drugie dno i wyłapią towarzyszące mu emocje. Ich zdolność do wyczuwania uczuć sprawia, że są empatyczne i potrafią wykorzystywać tę moc, by realnie pomagać innym. Jeśli tylko zechcą, skutecznie pocieszą, doradzą i załagodzą konflikt w swoim otoczeniu. W snach potrafią zaś podróżować w czasie i powracać do głęboko ukrytych wspomnień z przeszłości. Z tego powodu stają się czasem sentymentalne i nieustannie rozpamiętują stare sprawy.

 

Lew

giphy.com

Zodiakalne Lwy potrafią niepostrzeżenie wywierać silny wpływ na decyzje innych osób i doskonale wiedzą jak to wykorzystać. Jeśli się postarają, potrafią dosłownie kreować rzeczywistość, dzięki czemu często zdobywają popularność i osiągają sukcesy. Ponadto posiadają mocno rozbudowany instynkt samozachowawczy. Z góry przeczuwają, że może się im wydarzyć coś złego, dzięki czemu często udaje im się uniknąć kłopotów.

 

Panna

Supermoce znaków zodiaku

giphy.com

Panny posiadają moc uzdrawiania innych. Często zostają lekarzami, pielęgniarkami, masażystami, instruktorami jogi, a nawet bioenergoterapeutami. Dodatkowo są osobami wyjątkowo uduchowionymi, o silnie ugruntowanej moralności. Wierzą, że cały świat jest spleciony przyczynowo-skutkowymi powiązaniami i postępują zgodnie z przyjętym przez siebie systemem wartości, starając się wywierać pozytywny wpływ także na życie innych.

 

Waga

giphy.com

Wagi posiadają zdolność zaprowadzania harmonii we wszystkich dziedzinach życia. Są świetnymi dyplomatkami i wspaniale mediują, pomagając pokłóconym stronom wypracować płaszczyznę porozumienia. Potrafią spojrzeć na sprawy bardzo szeroko, dostrzegając wszystkie ich aspekty, dzięki czemu wyciągają słuszne wnioski i podejmują trafne decyzje. Wiedzą, co kieruje działaniami poszczególnych osób i potrafią czytać w nich jak w otwartych księgach. Możliwe, że mają o nich wiedzę większą niż… o sobie samych.

 

Skorpion

Supermoce znaków zodiaku

giphy.com

Skorpiony posiadają dar do błyszczenia i oczarowywania innych osobistym urokiem. W magiczny sposób zjednują sobie ludzi, skłaniając ich, by stanęli po ich stronie. Co więcej, posiadają silną intuicję w stosunku do otoczenia. Szybko odgadują intencje tych, którzy próbują się do nich zbliżyć. Nie dają się zwieść. Inną zdolnością Skorpionów jest talent mistyczny. Potrafią wróżyć i przygotowywać amulety. Moc tę wykorzystują jednak zwykle dopiero w dojrzałym wieku.

 

Strzelec

giphy.com

Nadprzyrodzonym darem Strzelców jest umiejętność jasnowidzenia. Nie wiedzą jak to robią, ale po prostu wiedzą. Podświadomie wybierają dobre kierunki, trafnie typują prawidłowe odpowiedzi czy wyniki losowania. Posiadają ponadto ogromną zdolność do przyswajania wiedzy. Nikt inny nie uczy się równie szybko, dlatego jeśli tylko chcą, mogą zostać wielkimi naukowcami czy filozofami. Szczęście do ludzi i zbiegów okoliczności sprawia, że zawsze spadają na cztery łapy i wychodzą z opresji obronną ręką.

 

Koziorożec

giphy.com

Supermocą Koziorożców jest ogromna wytrwałość i zdyscyplinowanie. Bardzo rzadko zdarza się, by pozwalały sobie na chwilę słodkiego lenistwa, nie mówiąc już o prokrastynacji. Swoje życie traktują jak misję. Ponadto bardzo trafnie przewidują przyszłe wydarzenia, dzięki czemu mogą się na nie odpowiednio przygotować lub – przy odrobinie szczęścia – zmienić ich bieg. Łatwo wyczuwają też emocje i zamiary towarzyszące innym ludziom.

 

Wodnik

giphy.com

Wodniki to urodzeni manipulatorzy. Jeśli zechcą, wywrą na rozmówcy tak silny wpływ, że zrobi to, o co go proszą i jeszcze będzie przekonany, że był to jego pomysł. Sprawnie budują nierzeczywiste autokreacje, którym otoczenie ulega – przynajmniej do pewnego momentu. Ich drugą supermocą jest umiejętność dostosowywania się praktycznie do każdej sytuacji. Jako osoby o mistycznych zdolnościach, potrafią ponadto rzucać klątwy i uroki oraz odczyniać złe czary, które rzucił ktoś inny.

 

Ryby

giphy.com

Ryby posiadają dar kreowania i naginania rzeczywistości. Łatwo mamią innych, wpływając na perspektywę, z jaką patrzą oni na świat. Najbystrzejsze z nich mogą wręcz stać się szarlatanami i wywodzić otoczenie na manowce. Dobrze wychodzi im wróżenie, a także kontakt z bytami astralnymi. W codziennym życiu przysługi oddaje im ponadto ich umiejętność spojrzenia na sprawy z obiektywizmem. Odcięcia się od osobistych odczuć i chłodnej oceny sytuacji.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (120 głosów, średnia: 4,00 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. karmelek87  29 października 2019 14:04

    Coś w tym jest…

    Odpowiedz
  2. arunia  13 kwietnia 2020 00:13

    Akurat w moim przypadku chyba się zgadza, bo potrafię wyciągać słuszne wnioski, a o innych osobach czasami rzeczywiście wiem więcej niż o sobie samej… 😉

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany