Suknie ślubne Sylwii Kopczyńskiej – kolekcja Skrzydła 2017

Przedstawiamy nową kolekcję przepięknych sukien ślubnych z kolekcji Skrzydła 2017. Suknie ślubne Sylwii Kopczyńskiej to wyjątkowe projekty, w których poza bielą znajdziemy pastelowe, cielisto-złote odcienie. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii!

suknie-slubne-sylwia-kopczynska

Suknie ślubne Sylwii Kopczyńskiej – Opis kolekcji Skrzydła 2017

Najnowsza kolekcja Sylwii Kopczyńskiej, przyprawia o nieziemskie doznania estetyczne. Sukienki jej autorstwa identyfikują się w jednym słowie: lekkość. To nie przypadek, że tytuł kolekcji 2017 to “Skrzydła”, mający za zadanie manifestować świeżość, zwiewność i eteryczność. Wspomniana lekkość dotyczy nie tylko charakterystycznej tkaniny, ale przede wszystkim niezwykłego poczucia swobody w projektach autorstwa Sylwii. Panna Młoda z najnowszej kolekcji jest świadoma siebie i swoich wyborów, nosi metaforyczne skrzydła, które pozwalają się jej wznosić. Jest jak sama projektantka, która zachowuje swój styl oraz podąża za tym czego pragnie. W kolekcji Skrzydła odbiorcy nie spotkają się z ciężką tkaniną. Projektantka klasycznie postawiła na wielowarstwowość, lekki tiulu, cięte i szarpane tkaniny.

Rok temu rynek mody miał okazję obserwować jak Sylwia Kopczyńska przełamuje schematy i jako jedyna w Polsce wprowadza do kolekcji ślubnych pastele. Klientki pokochały ten trend, dlatego też pastele pojawiają się również w najnowszej kolekcji. Obecnie jednak to nie kolor posłużył za narzędzie do przełamania schematów, ale forma. W 1909 rok Paul Poiret zaprojektował spodnie dla kobiet, a niespełna 10 lat później wypromowała je Coco Chanel. Dla kobiet od lat chodzących w sukienkach był to zapewne niezwykle rewolucyjny krok. To co działo się później i dzieje do dnia dzisiejszego w świecie mody, tylko utwierdza w tym, że kobiety pragną wychodzić poza schematy. Dlaczego więc panna młoda nie miałaby wystąpić w niezwykle eleganckich i zmysłowych szortach? Ta ubrana przez Sylwię Kopczyńską na pewno wystąpi!

Projekty autorstwa Kopczyńskiej są swego rodzaju historią, która rysuje się w jej kolekcjach. Do tej pory kobieta w oczach projektantki była przede wszystkim zmysłowa i delikatna. Obecnie natomiast pojawia się element buntu, który przyprawi odbiorców o dreszcze zachwytu. Szorty to propozycja tak naprawde dla każdej kobiety, nie tylko dla tej należącej do odważnych. Ten niezwykle wygodny i pomijany w modzie ślubnej element garderoby, może być propozycją na wesele, albo na noc poślubną. Oczywiście wyjściowa forma w dalszym ciągu przyjmuje proporcje sukni ślubnej, a szorty pozostają alternatywą na odpowiedni moment.

Całonocne wesele w połączeniu ze stresem i przygotowaniami to nie lada wyzwanie dla kobiety, właśnie dlatego Kopczyńska śpieszy z nowym rozwiązaniem, które dostarczy poczucie swobody. Projektantka udowadnia, że moda ślubna nie musi być skostniała, tym samym otwierając kolejne drzwi i przełamując stereotypy. Zeszłoroczna kolekcja kładła nacisk na dziewczęcość z elementami kobiecości, kolekcja 2017 podkreśla natomiast kobiecość z elementami dziewczęcości. Oczywiście nie odbywa się to w sposób nietaktowny, tylko niezwykle subtelny. Kobieta z kolekcji “Skrzydła” swoją kobiecość emanuje podkreślając bardzo zmysłowe dłonie, ramiona i nogi. Jednocześnie podąża za panującymi trendami. W najnowszych projektach Kopczyńskiej można natknąć się również na budzące się do życia ogrody. Motyw kwiatowy zakrólował na tegorocznych fashionweekach m.in. na pokazach Elie Saab, czy Ralp & Russo. Nie zabrakło również transparentnych projektów z wielowarstwowego materiału.

Sylwia Kopczyńska zaskakuje nie od dziś. Niezwykłe wyczucie stylu, które wyprzedza trendy, to niewątpliwie jeden z głównych atutów projektantki. Najnowsza kolekcja “Skrzydła” odzwierciedla historię, która właśnie nabrała odrobinę pikanterii. Szorty z pewnością będą rewolucyjnym elementem w świecie mody ślubnej, ale możemy być pewni że po to rozwiązanie sięgnie niejedna panna młoda.

 Zapraszamy do galerii: Suknie ślubne Sylwii Kopczyńskiej

suknie-slubne-sylwia-kopczynska-1

suknie-slubne-sylwia-kopczynska-2 suknie-slubne-sylwia-kopczynska-3 suknie-slubne-sylwia-kopczynska-4 suknie-slubne-sylwia-kopczynska-5 suknie-slubne-sylwia-kopczynska-6

suknie-slubne-sylwia-kopczynska-7 suknie-slubne-sylwia-kopczynska-8 suknie-slubne-sylwia-kopczynska-9 suknie-slubne-sylwia-kopczynska-10 suknie-slubne-sylwia-kopczynska-11

suknie-slubne-sylwia-kopczynska-12 suknie-slubne-sylwia-kopczynska-13 suknie-slubne-sylwia-kopczynska-14 suknie-slubne-sylwia-kopczynska-15 suknie-slubne-sylwia-kopczynska-16

suknie-slubne-sylwia-kopczynska-17 suknie-slubne-sylwia-kopczynska-18 suknie-slubne-sylwia-kopczynska-19 suknie-slubne-sylwia-kopczynska-20 suknie-slubne-sylwia-kopczynska-21

suknie-slubne-sylwia-kopczynska-22 suknie-slubne-sylwia-kopczynska-23

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (282 głosów, średnia: 4,68 z 5)
zapisuję głos...