Suche szampony do włosów – przegląd

Suche szampony maskują delikatne przetłuszczenie i nieświeżość włosów, ale nie zastąpią nam mycia. Najczęściej występują one w postaci sprayu. Nie bójcie się, krzywdy nie da się nimi zrobić! Spryskujemy włosy u nasady dość obficie. Nie zraźcie się jak zobaczycie, że włosy zrobiły się białe. Gotowy efekt uzyskamy po 2- 3 min czekania i po przeczesaniu włosów palcami lub szczotką. Co to daje? Efekt uniesionych i świeższych włosów już po paru minutach. Taki stan włosów utrzyma się nawet przez cały dzień. Nadaje włosom naprawdę niezłą objętość!

 

 

Suche szampony – przegląd

ISANA HAIR

Włosy po użyciu są świeższe, uniesione u nasady, sprawiają wrażenie push- up. Efekt utrzymuje się kilka godzin. Zapach nie do końca przypadł nam do gustu, na szczęście nie utrzymuje się na włosach. Jeżeli chodzi o skład – zawiera alkohol denat. Z tego względu częste stosowanie może powodować przesuszenie. Plusem jest jego cena i dostępność. Można go zakupić w Rossmanie za ok. 10 zł. Warto wypróbować!

Suche szampony - Isana Hair

BEAUTY FORMULAS

Efekt utrzymuje się zaledwie godzinę, góra dwie. Potem włosy wracają do stanu wyjściowego, jeśli nie jeszcze gorszego. Nawet ze świeżych włosów przy nadmiernej ilości zrobi tłuste strąki. Nadaje włosom objętość tylko na chwilę. Zapach niezbyt przyjemny. Cena ok. 10 zł, dostępny w SuperPharmie.

Suche szampony - Beauty Formulas

 

BATISTE DRY SHAMPOO

Włosy już po paru minutach po użyciu sprawiają wrażenie świeższych, jak po umyciu! Są nieziemsko uniesione przy nasadzie, efekt gęstszych włosów – push up. Taki stan włosów utrzymuje się spokojnie cały dzień. Świetne rozwiązanie dla osób, które codziennie myją włosy, przedłuża ich świeżość. Dostępny w różnych wersjach zapachowych – mi do gustu przypadł egzotyczny. Cena ok. 25 zł na Allegro.

Suche szampony - Batiste

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (171 głosów, średnia: 4,58 z 5)
zapisuję głos...