Nowość: stymulujące serum do rzęs Floslek

Każda kobieta marzy o długich, gęstych i zdrowych rzęsach, które stworzą piękną oprawę dla oczu i będą kojarzyć się z dziewczęcą niewinnością lub tajemnicą. Z takimi rzęsami można posyłać otoczeniu powłóczyste spojrzenia i hipnotyzować mężczyzn. Przedstawiamy innowacyjny kosmetyk, który wychodzi na przeciw oczekiwaniom tysięcy kobiet – stymulujące serum do rzęs Floslek!

serum do rzęs Floslek

Kolaż własny redakcji, zdjęcie po lewej: www.pixabay.com

Nowość: stymulujące serum do rzęs Floslek

Polecamy również: Floslek, nowa linia kosmetyków SKIN care EXPERT ALL – DAY

 

Wskutek działania szkodliwych czynników zewnętrznych, niezrównoważonej diety czy używania dużej ilości tuszu, rzęsy stają się cienkie i łamliwe. Podobnie jak włosy na głowie, potrzebują wówczas wzmocnienia i odżywienia. Apogeum ich złego stanu przypada zwykle na wiosnę, kiedy organizm jest osłabiony po zimowym braku słońca i kontakcie z niskimi temperaturami. Jest to więc odpowiednia pora, by dostarczyć rzęsom składników odżywczych, które wzmocnią ich strukturę, dodadzą im blasku i elastyczności, a także pobudzą do wzrostu.

 

Wiosenne must have

W 100% skutecznym i bezpiecznym produktem, dzięki któremu Twoje rzęsy staną się dłuższe, grubsze, bardziej gęste i mocniejsze jest Stymulujące serum do rzęs REVIVE LASHES marki FLOSLEK Laboratorium. Wydłuża ono rzęsy nawet o 57%*, zagęszcza i pogrubia. Pierwsze efekty są widoczne już po 3 tygodniach od rozpoczęcia stosowania. Jednak dla uzyskania najlepszych rezultatów należy nakładać serum raz dziennie (na noc) przez okres 8-12 tygodni. Tak spektakularne efekty są możliwe dzięki unikalnemu kompleksowi składników Bimalalsh ComplexTM (Bimatoprost+Widelash™+ekstrakt ze świetlika lekarskiego) o udowodnionych właściwościach wydłużających, zagęszczających i wzmacniających rzęsy oraz brwi. Bimatoprost przyśpiesza wzrost, hamuje wypadanie, wzmacnia i pogłębia kolor. WidelashTM wzmacnia włókno i mieszek włosa oraz odbudowuje jego strukturę. Ekstrakt ze świetlika lekarskiego działa przeciwzapalnie, zapobiega podrażnieniom, likwiduje obrzęki,przynosząc ulgę i ukojenie.

 

Produkt w stu procentach bezpieczny

Preparat został przetestowany przez niezależne laboratoria badawcze. Polecany jest przez kosmetologów, okulistów i dermatologów. Jego efekty zostały potwierdzone badaniami aparaturowymi oraz aplikacyjnymi na grupie 25 kobiet:

  • wydłużenie rzęs u 76% badanych**
  • zagęszczenie rzęs u 68% badanych**
  • pogrubienie rzęs u 56% badanych**
  • wzmocnienie rzęs u 84% badanych**
  • stymulacja odrastania rzęs u 68% badanych**
  • komfort precyzyjnej aplikacji u 88% badanych**
  • satysfakcja z wydajności produktu u 92% badanych**

 

* Badania aparaturowe

**Badania aplikacyjne na grupie 25 kobiet przez okres 12 tygodni

 

Pojemność: 5 ml

Cena: 89,99 zł                                                       

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (213 głosów, średnia: 4,39 z 5)
zapisuję głos...