Pełnia słodkiego lata. Stylizacje z owocowym nadrukiem

Stylizacje z owocowym nadrukiem już w zeszłym roku były prawdziwym hitem. Teraz powracają, by przywoływać pełnię słodkiego, soczystego lata i kusić w stylu, jakim potrafiła to robić tylko filmowa Lolita. Na pierwszy plan wysunął się motyw cytryny, ale i wiśnie podbiją serca obserwatorów. Szczególnie, jeśli założy je brunetka lub szatynka. Prezentujemy dwie odsłony zestawów z najpopularniejszymi w świecie mody owocami!

Pierwszy outfit bazuje na białej, letniej sukience na ramiączkach z deseniem wiśni. Uzupełniają ją czerwone balerinki o ostrych czubkach, czerwona kopertówka i damski zegarek na pasku utrzymanym w tym samym odcieniu. Idealnym uzupełnieniem całości jest wracająca właśnie do mody jeansowa kurtka oraz fantazyjne srebrne kolczyki i ciemne okulary.

Autorką pierwszej wyróżnionej stylizacji jest Eli. Gratulujemy!

Drugi outfit ma typowo streetstylowy charakter, a bazą dla niego jest biała bluzka z nadrukiem w cytryny, ozdobiona koronką. Została ona zestawiona z klasycznymi, lekko przecieranymi jeansami, żółtymi sneakersami na rzepy (bardzo w stylu retro) i modnym, metalicznym plecakiem o gładkiej fakturze. Zestaw idealny na spacer, kawę z przyjaciółką czy na zakupy w galerii!

Drugi wybrany przez nas outfit stworzyła justi 912. Gratulacje!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (65 głosów, średnia: 4,32 z 5)
zapisuję głos...