Pełnia słodkiego lata. Stylizacje z owocowym nadrukiem

Stylizacje z owocowym nadrukiem już w zeszłym roku były prawdziwym hitem. Teraz powracają, by przywoływać pełnię słodkiego, soczystego lata i kusić w stylu, jakim potrafiła to robić tylko filmowa Lolita. Na pierwszy plan wysunął się motyw cytryny, ale i wiśnie podbiją serca obserwatorów. Szczególnie, jeśli założy je brunetka lub szatynka. Prezentujemy dwie odsłony zestawów z najpopularniejszymi w świecie mody owocami!

Pierwszy outfit bazuje na białej, letniej sukience na ramiączkach z deseniem wiśni. Uzupełniają ją czerwone balerinki o ostrych czubkach, czerwona kopertówka i damski zegarek na pasku utrzymanym w tym samym odcieniu. Idealnym uzupełnieniem całości jest wracająca właśnie do mody jeansowa kurtka oraz fantazyjne srebrne kolczyki i ciemne okulary.

Autorką pierwszej wyróżnionej stylizacji jest Eli. Gratulujemy!

Drugi outfit ma typowo streetstylowy charakter, a bazą dla niego jest biała bluzka z nadrukiem w cytryny, ozdobiona koronką. Została ona zestawiona z klasycznymi, lekko przecieranymi jeansami, żółtymi sneakersami na rzepy (bardzo w stylu retro) i modnym, metalicznym plecakiem o gładkiej fakturze. Zestaw idealny na spacer, kawę z przyjaciółką czy na zakupy w galerii!

Drugi wybrany przez nas outfit stworzyła justi 912. Gratulacje!

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:

#Koszulazkołnierzem

#Kuchenneinspiracje

#KreacjazCannes

#Wolnajakptak

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (63 głosów, średnia: 4,30 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. colorful.jelly  27 maja 2019 13:50

    Świetne stylizacje. Aż chciałoby się, żeby już było lato 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany