Być jak Frida Khalo. Stylizacje z kwiatami

Frida Khalo – wielka artystka, nietuzinkowa kobieta i interesujący człowiek. Jej twórczość była równie bogata jak jej życie, a styl niezmiennie fascynuje. Poprosiłyśmy was więc o przygotowanie stylizacji, które na wasz własny sposób skojarzą wam się z Fridą. Każdą z was zainspirowała inaczej, jednak pewne elementy pozostają niezmienne: pojawia się czerń, czerwień, a także kwiaty.

Pierwsza stylizacja oparta jest na wyrazistej czerwonej spódnicy ściętej na skos, układającą się w zmysłową falbanę a także bluzce: z kwiatami i siateczką oraz z ciekawym rozkloszowaniem. Do tego niezwykle kobiece ażurowe szpilki i kwiecista kopertówka, która jest prawdziwym oznaczeniem indywidualności, podobnie z resztą jak iście hiszpańskie dodatki.

Chciałybyśmy wyróżnić Eli. Serdecznie gratulujemy!

stylizacja z bluzką i torebką w kwiaty i czerwoną skośną spódnicą

#wstylufridykahlo

 

Druga stylizacja również nie stroni od kwiatów, a także etnicznych motywów. Zachwyca zwłaszcza bluzka shirtowa z wycięciami na ramionach. Ozdobny kwiat zachwyca także na czerwonych sandałkach na obcasie, które puszczają oczko do kolczyków z koralików. Z całością zestawiona została biała plisowana spódnica.

Gratulujemy również Fionce

stylizacja z etniczną bluzką z wycięciami i białą plisowaną spódnicą

#wstylufridykahlo

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:

#muzycznyfestiwal

#wstylufridykahlo

#Słonecznyżółty

#Nabezludnejwyspie

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (66 głosów, średnia: 4,44 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Skosa Sandra  9 lipca 2019 12:21

    Szkoda, że nie mogę uczestniczyć w tworzeniu stylizacji, bo korzystam tylko z telefonu.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany