Stylizacje z długimi kozakami na bardzo długą jesień

Jesień to pora, która zmusza nas do schowania wielu ulubionych elementów garderoby głęboko na dnie szafy. Na szczęście możemy to sobie w pewnym stopniu zrekompensować, sięgając po ulubione obuwie i akcesoria, których nie da się nosić w ciepłe dni. Taką częścią stroju dla wielu kobiet są długie kozaki. Kobiece, seksowne, w kowbojskim czy muszkieterskim stylu, podkręcą każdy outfit, dodając mu luzu, seksapilu bądź festiwalowo-imprezowego looku! Nie wierzycie? Zobaczcie dwie stylizacje z długimi kozakami stworzone przez nasze Inspirantki!

Pierwszy zestaw bazuje na oryginalnej, bladoróżowej sukience z krawatką i wiązaniem, którą połączono z czarnymi kozakami na szpilce i pasującą do nich torebką, ozdobioną łańcuchem. Całość wieńczy miękki płaszcz w modnym i zarazem odważnym, pomarańczowym odcieniu, dowodzący, że nosząca go osoba jest pełna poczucia humoru i dystansu do świata.

Autorką pierwszej wyróżnionej stylizacji jest -lena-. Gratulujemy!

 

Drugi outfit został zbudowany wokół kontrastu czerni i bieli, który sprawdza się w każdej sytuacji. Białą koszulę z krawatką zestawiono tu z kraciastą spódnicą, bardzo w stylu vintage, oraz kozakami i klasyczną czarną torebką. Kropkę nad „i” stanowi zabawna parasolka z wyrazistym wzorem, obok której trudno przejść obojętnie.

Drugą stylizację z kozakami skomponowała dla nas Fionka. Gratulacje! 

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

A oto hasztagi na ten tydzień:

#turban

#kozaki

#chelseaboots

#typurodyPaniJesień

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (73 głosów, średnia: 4,78 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany