W stronę słońca. Wakacyjne stylizacje w żółtym odcieniu

Stylizacje w żółtym odcieniu zdecydowanie kojarzą się z latem i wakacjami. Przywodzą na myśl kwiaty mleczu, słońce o różnych porach dnia, motylki cytrynki i głowy słoneczników. By prezentować się w nich ładnie, z reguły trzeba mieć opaloną skórę albo ciemne włosy. Z dobrze skomponowanym zestawem i ciekawymi dodatkami nie musimy się jednak specjalnie o to martwić. Jedynym utrapieniem pozostaną małe owady, które wprost uwielbiają ten odcień. Zobaczcie, jak nosić kolor szczęśliwych ludzi!

Pierwszy zestaw, który chcemy Wam polecić składa się z czarnej bluzki bez rękawów i modnej maxi spódnicy z luźnego materiału w kolorze południowego słońca. Dodatki to pojemna torebka i sznurkowa bransoletka (obie również w ciepłym kolorze żółci), czarne sandałki na korkowej koturnie, zapinane nad kostką i ciekawe kolczyki z dwoma zachodzącymi na siebie obręczami. Nasza Inspirantka nie zapomniała też o nabłyszczającym balsamie do ciała i oranżowej pomadce. Aż ma się ochotę „iść, ciągle iść w stronę słońca”!

Autorką pierwszej wyróżnionej stylizacji jest vipala. Gratulujemy!

Drugi zestaw jest utrzymany w odcieniu zachodzącego słońca i ozdobiony plecionymi oraz niebieskimi elementami. Na pierwszy plan wysuwa się tu luźna sukienka z romantycznymi, krótkimi falbankami na rękawach, kołnierzu i w pasie. Uroku dodają jej wiszące kolczyki ze złotymi chwościkami i mała torebka-koszyk. Rolę kontrastowych akcentów pełnią zaś sandałki na naturalnej koturnie oraz niebieska bransoletka z jedwabnych sznureczków, cyrkonii i srebra. Stylizacja doskonała na romantyczny spacer albo wieczorne spotkanie nad brzegiem morza!

Drugą wybraną przez nas stylizację stworzyła Eli. Gratulacje!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (62 głosów, średnia: 4,34 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany