Stylizacje w musztardowym kolorze – modny, kolorystyczny akcent idealnie wpasuje się w coraz bardziej szary krajobraz

Choć jesień ma się już ku końcowi i coraz więcej dni, które przypominają nam, że zima niebawem, to nic nie stoi na przeszkodzie, by tworzyć kreacje z najmodniejszym kolorem sezonu. Stylizacje w musztardowym kolorze będą radosną plamą na tle szaroburej rzeczywistości. I mimo, że to nieco przygaszona żółć, to wciąż bardzo energetyczna. Wykorzystać ją możemy do outfitów wszelakich – czy to bardziej eleganckich i oficjalnych, czy też nieco swobodniejszych, codziennych. Mile widziana jako dominanta, ale również stosowna w subtelniejszych środkach wyrazu jak dodatki.

Pierwsza wyróżniona stylizacja przywodzi nam na myśl jesień. Widzimy, jak młoda dziewczyna śpieszy się na spotkanie przywdziana w kurtkę z sztucznego futerka w kolorze srebrnym, stukając o płyty chodnikowe w czarnych botkach o stabilnych obcasach i długich cholewkach. Wpada w końcu do kawiarni wypić aromatyczne latte z przyjaciółkami, ściągając uprzednio wspomnianą kurtkę. Oczom naszym ukazuje się romantyczny, nieco w duchu boho wizerunek oczytanej dziewczyny. Beżowy sweter w piękne, misterne kwieciste wzory i marszczona, musztardowa spódnica tworzą subtelną stylizację.

Gratulujemy magart!

stylizacje w musztardowym kolorze

W drugiej stylizacji widzimy energiczną i oryginalną kobietę. Jej oryginalność przejawia się w detalach. Zestawienie długiej, lnianej spódnicy z kurtką bejsbolówką w cętki leoparda to niecodzienne i dość odważne połączenie. Idealne za to dla kobiety o nieszablonowym sposobie myślenia, która nie boi się eksperymentować, łączyć ze sobą faktury i fasony niekoniecznie do siebie pasujące na pierwszy rzut oka. Całość dopełniają przepiękne i zgrabne botki ze ściętą w skos cholewką.

Drugi wyróżniony zestaw autorstwa Bozena55 – gratulujemy!

stylizacje w musztardowym kolorze

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (80 głosów, średnia: 4,76 z 5)
zapisuję głos...