Stylizacje w kolorach zachodzącego słońca – idealne na schyłek lata

Sierpień powoli dobiega końca, a wraz z nim nasze lato chyli się ku zachodowi. Swoją tęsknotę za jego gorącymi dniami najlepiej wyrazić poprzez stylizacje w kolorach zachodzącego słońca. Oto dwie najciekawsze z nich, które powstały jako propozycje na Kopenhaski Tydzień Mody!

Bazą pierwszej z nich są luźne kuloty w złocisto-żółtym odcieniu, który może przywodzić na myśl zarówno ostatnie promienie wpadającego za horyzont słońca, jak i pierwsze jesienne liście. Nasza Inspirantka dobrała do nich elegancką, pięknie kontrastującą koszulę z fularem, oryginalną listonoszkę, ciężkie buty, które dodają całości zawadiackiego charakteru i proste dodatki – geometryczne kolczyki z perłą, klasyczny zegarek i ciemne okulary.

Autorką pierwszej wyróżnionej stylizacji jest nungal. Gratulujemy!

Drugi outfit bazuje na kombinezonie o nieco jaśniejszym odcieniu ciepłej żółci, sandałkach na szpilce i artystycznej apaszce. Całości dopełniają przeciwsłoneczne okulary oraz torebka, której niezwykły front przywodzi na myśl promień słońca rozbity przez pryzmat na wielobarwne pasma.

Drugą docenioną przez naszą redakcję stylizację stworzyła Fionka. Gratulacje!

 

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Z uwagi na to, że nie zdążyliśmy wybrać zbyt wielu stylizacji na zadane tematy, pozostawiamy jeszcze na chwilę w mocy hasztagi:

#TydzieńmodywKopenhadze

#Wstylu”Przyjaciół”

#Arystokracja

#Bohohic

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (66 głosów, średnia: 4,41 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. macierzanka  19 sierpnia 2019 16:30

  Świetne stylizacje.

  Odpowiedz
 2. Ewcia  19 sierpnia 2019 21:22

  Dziękujemy 🙂

  Odpowiedz
 3. Jaworka  20 sierpnia 2019 09:01

  Obie super

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany