Bo inspiruje nas przeszłość! Dwie stylizacje vintage z lat 60. i 70.

Przeszłość nieustannie nas inspiruje. W ostatnich sezonach obserwujemy coraz więcej powrotów do lat 60. i 70., a także 90. Cieszą nas kolory i przede wszystkim nieśmiertelne kroje, które chyba nigdy nikomu się nie znudzą.

Nie można oderwać oczu od sukienki shirtowej skąpanej w różnobarwnych paskach, zgodnie z trendem spring stripes. Fason midi i podkreślona wstęgą talia przenoszą nas do zwariowanych lat 60., a potem kolejnych, gdy popularne „bananówy” królowały na ulicach. Dodatki korespondują z jednym z pasków, a właściwie niebieskim chabrem. Piękne sandały na słupku, minimalistyczna torebka i bransolety trzymają się razem w niebiańskiej drużynie.

W dzisiejszych Trendach Dnia punkty trafiają do Eli. Serdecznie gratulujemy!

Stylizacja z sukienką w paski i niebieskimi dodatkami

#Vintage

 

Patrząc na drugą stylizację od razu mamy przed oczami kadry z kultowej bajki, a także jej filmowego odpowiednika – „Scooby Doo”. I choć to kwintesencja lat 70., podobne kroje spodni, czyli nieśmiertelne jeansowe dzwony wprowadziły hippisowskie lata 60. Dziś ta moda powraca, podobnie z resztą jak garderoba w paski. Tutaj kultowy bezrękawnik, a na nogi koniecznie koturna i gruby obcas.

Postanowiliśmy wyróżnić również -lenę-. Gratulacje!

stylizacja z jeansowymi dzwonami i t-shirtem w paski bez rękawów

#Vintage

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:

#KreacjazCannes

#Wolnajakptak

#Sukienkawgroszki

#Vintage

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (68 głosów, średnia: 4,44 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. macierzanka  16 maja 2019 15:38

    Ładne stylizacje.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany