Stylizacja pełna kontrastów na koniec lata

Jeszcze nie chcemy żegnać się z latem! W związku z tym dzisiaj stawiamy na stylizację pełną kontrastów utrzymaną w klimacie letnim. 

Oto stylizacja Fionki – typowo letni causal z tak modnym topem wykonanym na szydełku. Kontrastowe kolory góry: czerwień, żółty, niebieski zostały doskonale zrównoważone spokojnym dołem – czarnymi krótkimi szortami. Doskonale dobrana kolorystycznie torebka GUESS dopełnia stylizacji.

Prawie wszystkie elementy tej stylizacji można kupić w tej chwili w sklepach.

Aby zobaczyć szczegóły kliknij na ten link, który przeniesie do naszej platformy inspiruj.net. Tam znajdziesz linki do sklepów z elementami tej stylizacji

Chcesz upolować ciekawe szorty na letniej promocji? Wypatrz je naszej platformie:

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień:

#wkolorachziemi

#logolover

#skórzanaspódnica

#tajemniczamuszkieterka

#lubiekontrasty

#kurtkazcharakterem

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (82 głosów, średnia: 4,24 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. macierzanka  23 sierpnia 2018 20:10

  Oryginalna i wesoła ta stylizacja.

  Odpowiedz
  • Ewcia  24 sierpnia 2018 18:39

   Miło mi, że się podoba 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany