Stylizacje na upały

Marissa-Webb-podczas-Mercedes-Benz-Fashion-Week-Spring-2015

Pokaz Marissa Webb podczas Mercedes Benz Fashion Week Spring-2015

Pomimo, że na lato czekamy z niecierpliwością, to po kilku tygodniach upałów przyznajemy, że bywa ono męczące. Gdy żar leje się z nieba a słupek rtęci oscyluje w granicach 30 stopni, nie mamy ochoty na żadne wymyślne stylizacje. Myślimy tylko o tym, by jak najmniej rzeczy mieć na sobie i aby były one maksymalnie przewiewne. Oto propozycja trzech modnych stylizacji, które sprawdzą się w trwające upały.

Stylizacje na upały

 

Propozycja pierwsza – trochę cukierkowa z oryginalną spódnicą, torebką i zabawnymi okularami jest propozycją na wyróżnienie się z tłumu ubranych w koszulkę na ramiączkach, krótkie spodenki i klapki. Propozycja na popołudniowe spotkanie.

hot2

 

Druga propozycja w brązach i beżach może być noszona tak w mieści, jak i poza nim. Wygodne sandały, szorty i przewiewna bluzka – a do tego złote kolczyki w stylu Jenifer Lopez.

 

hot1

 

Trzecia propozycja przygotowana jest na imprezę. Energetyczne i kontrastowe kolory  – w takiej stylówce z pewnością zawojujesz parkiet (pomimo wysokich obcasów) i będziesz uosobieniem lata.

hot3

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (214 głosów, średnia: 4,31 z 5)
zapisuję głos...