Stylizacje na upały – 6 gotowych zestawów

Koniec narzekania na brak słońca, w ostatnich dniach mym go aż nadto. My mamy dla Was praktyczne stylizacje na upały w aż 6 gotowych zestawach. O czym nie można zapomnieć latem przygotowując stylizacje na gorące dni?

Słońce, plaża, woda… czyli to, co latem lubimy najbardziej! Należy jednak pamiętać o bezpiecznym korzystaniu z darów natury i nie narażać ciała na nadmierną ekspozycję na słońcu. W szczególności warto zadbać o ochronę głowy i twarzy. Obowiązkowo również musimy zadbać o odpowiednią ochronę naszych oczu. Tu, czy na plaży, czy w mieście warto zawsze mieć przy sobie dobre i stylowe okulary przeciwsłoneczne.

Oczywiście tworząc letnią stylizację nie możemy zapomnieć, o tym, co kobiety kochają najbardziej, czyli butach! Powinny być lekkie, wygodne i przewiewne. Sprawdzą się sandały wszelkiej maści i fasonu, a w obecnym sezonie zdecydowanie mamy w czym wybierać. Nie skazujmy naszych stóp na kryte obuwie przy tak wysokich temperaturach!

Stylizację Tworzą dodatki, a więc nie możemy również zapomnieć o biżuterii. Na upały radzimy nie korzystać z dużej i ciężkiej, a zastąpić ją kolorową, wakacyjną i symboliczną. W końcu przy temperaturach powyżej 30 stopni możemy z dużą biżuterią czuć się niewygodnie, a i noszenie jej w słoneczne dni może przyczynić się do bardzo kreatywnej opalenizny!

Stylizacje na upały – Stylizacja 1

Zestaw 3

Stylizacje na upały – Stylizacja 2

Zestaw 4

Stylizacje na upały – Stylizacja 3

Zestaw 1

Stylizacje na upały – Stylizacja 4

Zestaw 2

Stylizacje na upały – Stylizacja 5

Zestaw 6

Stylizacje na upały – Stylizacja 6

Zestaw 5

Cała kolekcja biżuterii  widoczna jest na www.venis.pl.

Zapraszamy do zapoznania się również z kolekcją letniego obuwia na www.nessi.com.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (243 głosów, średnia: 4,42 z 5)
zapisuję głos...