Stylizacje na sylwestra i karnawał – Troll i Top Secret

Coraz bliżej koniec roku i sylwestrowa noc, a później czekające nas karnawałowe szaleństwo. Jakie stylizacje wybrać, by wyglądać modnie, a przy tym elegancko, ale seksownie? Swoje propozycje na ten wyjątkowy czas przygotowała dla nas marka Troll w kolekcji Lunarscape oraz Top Secret w swojej wyrafinowanej, nawiązującej do baroku i gotyku kolekcji – Showtime, czy też bardziej klasycznej linii Remanence.

Sylwestrowe i karnawalowe stylizacje - TROLL i Top Secret

Troll Woman Lunarscape

Troll swoją zimową, karnawałową kolekcję nazwali Lunarscape, czyli w wolnym tłumaczeniu księżycowy krajobraz. Nocne klimaty na nocne wyjścia. Większość z nas na imprezy ubiera się na czarno. To dobry i bezpieczny kierunek, zwłaszcza jeśli czerń połyskuje. Za tym efektem stoją najczęściej cekiny, dżety, ?śliskie? materiały i metaliczne. Troll proponuje na wieczorne wyjścia mieniące srebro, stare złoto oraz mocne kolory. Kobieca sukienka w kolorze fuksji, o nowoczesnej linii i wyrazistym fasonie na pewno znajdzie równie wiele zwolenniczek co czarna połyskliwa o szerszym dole. Na wieczór niezbędnym uzupełnieniem stroju są dodatki. W przypadku Sylwestra, można się pokusić o ich sporą ilość, potęgującą efekt wyjątkowości należny tej nocy.

Sylwestrowe i karnawalowe stylizacje - TROLL

Top Secret Showtime i Remanence

Klasyczna forma i efekt wyjątkowości uzyskany tkaniną czy detalem to styl często wybierany na sylwestrowe czy karnawałowe szaleństwa. Pozwala każde na odrobinę szaleństwa bez konieczności eksperymentowania, czy totalnej zmiany. W zimowych kolekcjach Top Secret nie brakuje takich właśnie propozycji. Linia Showtime, mimo dość prostych form daje wrażenie przepychu i bogactwa. Czerpie inspiracje z gotyku i baroku, co widać w licznych ozdobach, zakładkach, zdobieniach, złoceniach. Wieczorowy efekt potęgują tkaniny: atłasy, koronki wzbogacone cekinami. Jak zwykle na wieczór przewagę stanowi czerń, jednak ciemną gamę barw urozmaicają kremowe i szare tony, a mocnego charakteru nadają czerwień, panterka czy antyczne złoto. Linia Remanence bazuje z kolej na szyku i elegancji lat 50 i wyrafinowaniu mody lat 70- tych. Sukienki sylwestrowe mają formy blisko ciała, bardzo sexy, są koronkowe, błyszczące, cekinowe – z ozdobami ale też bardziej klasyczne proste i eleganckie. Czerni i klasyce form tu też towarzyszą lustrzane tony szarości, beżu, różu i ecru przełamane mocną czerwienią oraz granatem i chłodnym brązem. Złoty połyskliwy kombinezon z czarnym szerokim zadowoli najbardziej wymagające wielbicielki nowoczesnej klasyki.

Sylwestrowe i karnawalowe stylizacje - Top Secret

 

Zobacz także: Zimowa kolekcja Trolla ? Winter College

Troll-Winter-College
Top Secret prezentuje najnowsze kolekcje ? Showtime i Remanence

Top-Secret

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (124 głosów, średnia: 4,22 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. olssonxdd  17 grudnia 2011 19:38

    Bardzo fajne stylizacje. 😀 : )

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany