Stylizacje na przedwiośnie, w których słońce zjawi się jak na życzenie

Meteorolodzy występujący w rozmaitych mediach zapowiadają nam rychłe nadejście wiosny. Do życia zbudziło się już wiele roślin, a do naszego kraju powróciły wędrowne ptaki. Warto więc już teraz pomyśleć o strojach, w jakich przywitamy pierwsze promienie słońca. Przedstawiamy dwie stylizacje na przedwiośnie, w których poczujecie się, jakby w tle zabrzmiały właśnie pierwsze nuty słynnego utworu Vivaldiego!

Pierwszy zestaw został zorganizowany wokół ciemnoniebieskiej sukienki z uroczym kwiatowym wzorem. Inspirantka dodała do niej bladobłękitny, lekki płaszcz i czarne buty na słupku, w których można wygodnie przeskakiwać niewielkie kałuże. Pozostałe dodatki to przywodzący na myśl ciepłe miesiące koszyk, delikatne dziewczęce kolczyki z paciorkami o orientalnym kształcie i oczywiście stonowany odcień szminki zestawiony z ciepłą kwiatową kompozycją zapachową!

Autorką pierwszej wyróżnionej stylizacji jest Hidari11. Gratulujemy!

 

Drugi zestaw to zdecydowanie kostium dla nowoczesnej kobiety, lubiącej łączyć elegancję z wygodą. Bazuje on na połączeniu luźnych materiałowych spodni w odcieniu czystej bieli z równie zwiewną, kopertową bluzką w kolorze złotych piasków. Akcesoria przywodzą na myśl pewną siebie osobę piastującą ważne stanowisko zawodowe. Są to beżowe czółenka na wysokiej szpilce, zgrabna torebka od Pinko, kocie ciemne okulary i zegarek na pasku z okazałą tarczą. Doskonały na wiele okazji – nie tylko tych towarzyszących żegnaniu zimy!

Drugi zestaw stworzyła dla nad Bozena55. Gratulacje!

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

 

W tym tygodniu obowiązują hasztagi:

#pierwszypowiewwiosny

#asymetria

#ztorebkąXXL

#grochyigroszki

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (103 głosów, średnia: 4,42 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. macierzanka  23 lutego 2020 16:04

  Podobają mi się te dwie stylizacje.

  Odpowiedz
 2. Hidari11  25 lutego 2020 20:57

  dziękuję za wyróżnienie, bardzo mi miło 🙂

  Odpowiedz
 3. Patrycja Zalewska  26 lutego 2020 21:26

  Obie stylizacje są piękne. Obie w moim guście.

  Odpowiedz
 4. spongelife  3 marca 2020 21:12

  Druga piękna!

  Odpowiedz
 5. BożenaNowicka  10 marca 2020 12:43

  Dziękuje 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany