Gdy za oknem pada deszcz… Pogodne stylizacje na niepogodę

Deszcz wcale nie musi być powodem do smutku, a najlepiej wyrazić to swoją stylizacją, w której stawisz czoła spadającym z nieba kroplom. Elegancko, sportowo, a może casualowo? Każdy outfit w połączeniu z uśmiechem na twarzy będzie odpowiedni.

Trudno wyobrazić sobie deszczowe spacery bez płaszcza, najlepiej skrojonego na wzór nieśmiertelnego prochowca. Wariację na jego temat zakłada nasza pierwsza Inspirantka, ukrywając pod nim ciekawą elegancką sukienkę. Płaszcz zyskał kobiece wiązanie, a sukienka prezentuje się, jakby została przewiązana barwną szarfą. Do całości pięknie pasują czarne szpilki, a także nietuzinkowa torebka.

Jako pierwszej z Inspirantek, dziś gratulujemy magart

Stylizacja z prochowcem przewiązanym w talii i elegancką sukienka z różowymi akcentami

#deszczowapiosenka

 

Kolejna stylizacja jest połączeniem stylu casualowego ze sportowym. Złożona z wielu elementów tworzy w efekcie spójną całość. Najbardziej ożywczą częścią outfitu jest z pewnością t-shirt w paski, wśród których nie mogło zabraknąć optymistycznego żółtego. Mamy też dżins, a także ciekawe poncho, które nieco osłoni nas przed chłodem. Na nogi ażurowe sandałki na szpilce, a do ręki – koniecznie dziewczęca parasolka z koronką!

Gratulujemy również Fionce!

Stylizacja z dżinsowymi spodenkami, ażurowymi obcasami i parasolką z koronką

#deszczowapiosenka

 

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:

#Zwachlarzem

#Grunge

#Okulary

#Deszczowapiosenka

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (59 głosów, średnia: 4,47 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany