Czas założyć łyżwy! Stylizacje na lodowisko

Jedną z zimowych rozrywek jest niewątpliwie jazda na łyżwach. Twoja stylizacja na lód nie może być jednak przypadkowa. Po pierwsze powinno być ci wygodnie, aby pokonywać sprawnie kolejne kroki na lodzie. Ale nie zapominajmy też o stylu i szyku. W końcu lodowisko to coraz częściej swego rodzaju rewia mody. Widziałaś to w końcu nie raz na filmach romantycznych, gdzie powiewają różnobarwne szaliki, prezentują się kształtne łydki, a na uszach pań nie może zabraknąć nauszników. Przedstawiamy dwie stylizacje na lodowisko, które są pełnym spełnieniem tej właśnie wizji.

Kolorowa kurtka, widoczna z daleka, a do tego z modnym odcieniem Living Coral z pewnością mogłaby pretendować do miana królowej lodowisk. Dłuższy krój sprawi, że nasze plecy będą chronione zarówno przed zimnem, jak i upadkiem. A subtelny pasek w talii pięknie ją podkreśli. Z całością ciekawie grają czarne dopasowane jeansy, a na uszach pojawiają się obowiązkowe nauszniki. Ciepłe, bo futerkowe korespondują z butami o podobnym dodatku. Są wygodne i rozgrzewające stopy, dlatego zdjęcie łyżew i powrót do domu w nawet największy mróz nie będzie problemem.

Pierwsza wyróżniona stylizacja należy do Joanna007. Gratulujemy!

#nalodowisko

 

Na lodowisko możemy też wybrać się w bardziej romantycznym wydaniu. A nóż wpadnie na nas największy przystojniak w mieście? To jednak propozycja na wyjście na taflę, gdy za oknem nie skwierczy mróz lub gdy wybieramy obiekt pod dachem, a tych przecież również nie brakuje. Na rajstopy w gwiazdki zakładamy wygodne zimowe szorty, do których pięknie pasuje pastelowy delikatny sweterek. Na wierzch najlepiej narzucić futrzaną kamizelkę. Romantyczny wydźwięk stylizacji podkreśli uroczy paryski beret. 

Gratulujemy również kawiarce

#nalodowisko

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Ponieważ nie udało nam się należycie wyczerpać inspiracji z zeszłego tygodnia, pozostawiamy w mocy następujące hasztagi:
 
#karnawałowyblask
#wodcieniulivingcoral
#zoomnarajstopy
#nalodowisko

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (41 głosów, średnia: 4,63 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. lilkawodna  10 stycznia 2019 10:11

    A ja nigdy nie jeździłam. Czas to zmienić.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany