Spódnica ołówkowa – jak zestawiać?

Spódnica ołówkowa jest zawsze elegancka. Doskonale wygląda tak w zestawieniach z koszulami czy bluzkami – a nawet baskinką. Jakie buty wybrać, gdy zakładamy spódnicę typu „pencil”? Obowiązkowo szpilki. to one wysmuklą nogi oraz całą figurę. Ta dopasowana spódnica w długości do kolan połączy różne pokolenia – ubierze ją bowiem tak babcia (aczkolwiek ta ze smukłą figurą), jak i mama czy córka. Te trzy pokolenia mogą wybrać ten sam krój spódnicy, gdy biorą udział w uroczystości, która wymaga starannego outfitu. 

Z propozycji naszych czytelniczek wybrałyśmy te, których osią jest spódnica ołówkowa – ale o ciekawym, oryginalnym wzorze. 

Sportmax Code MADRE – Spódnica ołówkowa – rosa

Jeśli lubisz tworzyć takie zestawy – rób to z nami! Możesz tworzyć dowolną ilość stylizacji na inspiruj net. Punktujemy jedną stylizację raz na dobę. Otrzymasz za nią 50 punktów do swojego konta. Za te  punkty możesz otrzymać nagrody (Program Punktowy w pigułce).

 

 

#1. Modne stylizacje –  Spódnica ołówkowa – jak zestawiać?

Zestaw do pracy

 

#2. Modne stylizacje –  Spódnica ołówkowa – jak zestawiać?

Do pracy

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (133 głosów, średnia: 4,62 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. ona  3 czerwca 2017 10:17

  Pierwsza stylizacja nieco zwariowana jak i spódnica 😉 druga bardzo elegancka. Podobają mi się ołówkowe spódnice ale trzeba mieć do nich odpowiednią figurę.

  Odpowiedz
 2. Aromer0209  3 czerwca 2017 11:08

  ani jedna ani druga

  Odpowiedz
 3. martucha180  3 czerwca 2017 18:12

  Ewentualnie 1

  Odpowiedz
 4. beti  4 czerwca 2017 11:25

  świetnie zestawienie w drugiej stylizacji bardzo modnie a zarazem klasycznie!

  Odpowiedz
 5. anetka  6 czerwca 2017 07:53

  Zdecydowanie 1. Z fantazją, spódniczka ekstra, wyróżniająca się.Świetne połączenie kolorów. W drugiej nie podobają mi się buty.

  Odpowiedz
 6. darka  15 czerwca 2017 11:34

  .1. Druga,ani buty mi się nie podobają, ani cała stylizacja.Pierwszą bym od razu ubrała. Brawo.. Druga jak dla mnie dla starszych pań, i to jeszcze nie zestawione dobrze.Ale ponoć o gustach się nie dyskutuje.Każdy ma swój.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany