Stylizacje dnia z Inspiruj.net – Ostatkowa domówka

Stylizacje na ostatnie dni karnawału. Kto chce wykorzystać karnawał do samego końca i pobawić się  w domu może skorzystać z propozycji stylizacyjnych naszych czytelniczek. Koronkowa sukienka w ciepłej tonacji czy raczej sukienka lekko błyszcząca? Jaką wolicie opcję na domówki?  

MISSGUIDED PETITE Sukienka koktajlowa ze zdjęcia obok i ze stylizacji Zobacz w sklepie

Jeśli lubisz tworzyć takie zestawy – rób to z nami! Możesz tworzyć dowolną ilość stylizacji na inspiruj net. 50 punktów jest jednak przyznawane tylko raz na dobę. Dostajesz te punkty do swojego konta na KobietaMag.pl.  Za te  punkty możesz otrzymać nagrody (Program Punktowy w pigułce).

Codziennie wybieramy 2 propozycje stylizacji czytelniczek. Za każdą stylizację, która została wyróżniona na KobietaMag.pl doładowujemy do konta, czytelniczki, która ją stworzyła 200 punktów.

 Wybrane stylizacje – na następnej stronie

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (96 głosów, średnia: 4,48 z 5)
zapisuję głos...
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, to odwiedzaj nas regularnie i czytaj codzienne newsy. Za każe odwiedziny dostajesz punkty, za które możesz otrzymać różne nagrody – bez żadnych opłat. Jeśli chcesz się zarejestrować kliknij.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym programie? Kliknij: Zasady w pigułce
Komentarze
 1. marra  27 lutego 2017 13:54

  Świetne stylizacje 🙂 Szczególnie pierwsza mi się spodobała, wszystko idealnie dobrane i pasujące do siebie 😉 Druga stylizacja również ładna, a zwłaszcza piękne, wysokie szpilki.

  Odpowiedz
 2. martucha180  27 lutego 2017 16:30

  Żadna.

  Odpowiedz
 3. luna341  27 lutego 2017 17:39

  Raczej nie mój styl

  Odpowiedz
 4. stokrotkapolna  27 lutego 2017 19:27

  Dzięki marra,,czasem udaje mi się zdobyć stylizację dnia.A właściwie ro, dość często. I cieszę się jak się komuś podoba. Wiadomo,każdemu w gust się nie wpasuje.

  Odpowiedz
  • xtina120  27 lutego 2017 22:58

   Super jest ten Twój zestaw….bardzo elegancki z lekka nutką humoru dzięki oryginalnym butom;) Kopertówka też cudowna;) Ja jedynie zrezygnowałabym z opaski, bo wyglądam w nich okropnie;) ale ogólnie bardzo pasuje do całości, tylko do mnie nie 😉

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.