Stylizacja z tropikalną nutką

W wakacyjnym sezonie egzotyczne kolory oraz motywy fauny i flory są bardzo modne. Najpopularniejsze barwy to zieleń, fiolet, turkus, żółć, błękit oraz pomarańcz,  wśród printów królują natomiast tropikalne rośliny, kwiaty, liście palmowe, owoce oraz dziki zwierzęta – flamingi, tukany lub papugi. Jak nosić jungle prints? Podpowiedź znajdziecie w dzisiejszej stylizacji!

Look składa się z białej koszuli, żółtej marynarki i spodni z egzotycznym nadrukiem. Zestaw uzupełniają słoneczne sandały na słupku, zielona torba na ramię oraz odzobne, żółto-pomarańczowe kolczki. Stylizacja doskonale oddaje klimat lata. Łączy egzotyczny wzory i kolory z klasycznymi krojami, dlatego świetnie sprawdzi się w pracy, na garden party lub eleganckim wieczornym wyjściu.

Zwyciężczynią dzisiejszych Trendów Dnia zostaje alluska12. Gratulujemy!

#junglestyle

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne już wystartowały, a wylicytowane przedmioty wkrótce trafią do zwyciężczyń. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji – Do jej tytułu dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień:

#junglestyle

#pastelowy fiolet

#dziewczynakowboja

#wakacyjnetshirty

Inspiracji możecie poszukać w naszych modowych artykułach! Jak zawsze przypominamy – koniecznie dodawajcie hasztagi pod stylizacjami na Inspiruj! Stylizacje bez hasztagów nie będą mogły być wyróżnione i zaprezentowane w Trendach Dnia.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (132 głosów, średnia: 4,55 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Alluska12  19 czerwca 2018 12:22

    Dziękuję za wyróżnienie 🙂

    Odpowiedz
  2. Eli  19 czerwca 2018 16:39

    Fajna stylizacja. 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany