Stylizacja z pasiastą koszulą na pierwsze dni wiosny

Już jutro pierwszy dzień wiosny, a to oznacza jedno – już wkrótce ciężkie płaszcze, toporne kozaki i niekończące się szaliki powędrują na dno szaf, ustępując miejsca kolorowym koszulom i naszym ukochanym czółenkom. Dzisiejsza stylizacja to zapowiedź tego momentu, odwołująca się do bardzo twarzowego i przyjemnego dla oka trendu spring stripes. W poniższym zestawieniu realizuje go granatowa bluzka w podłużne czerwone paski z ozdobnym tyłem, dobrana do białych materiałowych spodni, które świetnie z nią harmonizują. Eleganckie wykończenie całości gwarantują czółenka nude na wysokim obcasie oraz jasnoróżowa torebka-worek. Nie zabrakło także eleganckich i typowo kobiecych atrybutów – zegarka na lśniącej bransoletce, długiego łańcuszka z wisiorkiem z chwostami, porządnych ciemnych okularów i oczywiście odrobiny pięknych perfum. Tak ubrane mogłybyśmy iść w stronę wiosennego słońca „aż po horyzontu kres”! 

Autorką wyróżnionej stylizacji jest magart. Gratulacje!

#springstripes

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:
 
#wiosnawmieście
#springstripes
#stylizacjazopaską
#wiosennewesele
 
Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!
 

Kup elementy tej stylizacji:

Bluzka z ozdobnym tyłem – Bonprix, 59,99 zł

 

Jasnoróżowa torebka-worek – Bonprix, 99,99 zł

 

Beżowe czółenka z ostrym czubkiem – Quazi, 319 zł

 

Ciemne okulary – Boss, 539 zł

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (63 głosów, średnia: 4,73 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany