Rozważna i romantyczna elegantka w kapeluszu. Stylizacja z nude i denimem

Uwielbiasz elegancję i subtelność, a jednocześnie wygodę i miejski szyk? W spełnieniu takich modowych marzeń z pewnością pomoże ci denim – jeden z najbardziej trendy materiałów w tym sezonie. A jeśli już o marzeniach mowa, do świata romantycznej fantazji zawsze przenoszą pastelowe i miękkie kolory. Swoją stylizację wystarczy podkreślić jakimś wyrazistym dodatkiem i jesteśmy gotowe do zdobywania miasta. Wiosenna pogoda otwiera ci spore pole do możliwości. 

Nasza Inspirantka połączyła nude z denimem tworząc tym samym wyjątkowy miejski outfit. Elegancja przeplata się tu ze swego rodzaju wygodą. Zacznijmy od jeansowej spódnicy, która sięga do kolana. Rozkloszowana, z lekkim plisem i sportowym lampasem skłania nas właśnie ku takiemu stylowi. Odpowiada mu również t-shirt, który jednak przystaje bardziej ekskluzywnym aktywnością, takim jak np. golf. Ten kierunek – elegancki przyjmują już pozostałe elementy stylizacji. Ciekawy kapelusz, niczym z toru koni wyścigowych w Służewcu, a także niesamowite pantofle z kokardą.

W dzisiejszych Trendach Dnia chielibyśmy wyróżnić magart. Serdecznie gratulujemy!

stylizacja z denimową spódnicą, pantoflami z kokardą i jasnym kapeluszem

#kapeluszwroligłównej

 

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:

#NaMajówkę

#JakMarylinMonroe

#ZKrajuKwitnącejWiśni

#Butyzzaskaującymobcasem

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (71 głosów, średnia: 4,37 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany