Współczesna twarz Marleny Dietrich. Stylizacja z damskim garniturem w dwóch odsłonach

Od początku wiosenno-letniego sezonu trwa moda na oryginalne garnitury idealne dla silnych, pewnych siebie osób z fantazją. Jedna z pierwszych kobiet, które spopularyzowały noszenie tego tradycyjnie męskiego stroju była Marlena Dietrich i założyłybyśmy się o każdą kwotę, że ta uwspółcześniona, kolorowa wersja lansowanego przez nią trendu również przypadłaby jej do gustu. Noszenie takiego zestawu w efektownych kompozycjach wymaga jednak odpowiedniego estetycznego zmysłu, dlatego dziś postanowiłyśmy zaproponować Wam pomysły na stylizacje naszych Inspirantek. 

Pierwszy z nich nawiązuje do najbardziej topowego trendu kolorowych garniturów i wiąże go z modą na neony. W tej wersji widzimy więc szmaragdowy żakiet dopasowany do odrobinę tylko ciemniejszych spodni, która to różnica przydaje całości dodatkowej nonszalancji. Bazową część outfitu dopełnia basicowy top z golfem. Rockowy pazur zapewniają jej natomiast: masywny metalowy naszyjnik, oryginalna torebka i szpilki w kolorze flamastrowej żółci. Dodatki to szykowne okulary i elegancki zegarek na pasku.

Autorką pierwszej wyróżnionej stylizacji jest magart. Gratulujemy!

#wiosennadandyska

 

Druga stylizacja jest utrzymana w bardziej klasycznej tonacji kolorystycznej, ale mimo to odważnie łączy marynarkę w paski z pudrowymi spodniami i koszulą z fularem. Dodatki są w tym przypadku dużo bardziej zachowawcze. Składa się na nie pudrowa torebka z metalowym zapięciem w stylu retro, czarne półbuty i ten sam zegarek, który pojawia się również w pierwszym zestawie.

Obie stylizacje sprawdziłyby się w różnych codziennych sytuacjach, zarówno formalnych jak i tych, gdzie odrobina fantazji zawsze jest mile widziana.

Drugą zauważoną przez nas stylizację stworzyła kawiarka. Gratulacje!

#wiosennadandyska

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (155 głosów, średnia: 4,48 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany