Współczesna twarz Marleny Dietrich. Stylizacja z damskim garniturem w dwóch odsłonach

Od początku wiosenno-letniego sezonu trwa moda na oryginalne garnitury idealne dla silnych, pewnych siebie osób z fantazją. Jedna z pierwszych kobiet, które spopularyzowały noszenie tego tradycyjnie męskiego stroju była Marlena Dietrich i założyłybyśmy się o każdą kwotę, że ta uwspółcześniona, kolorowa wersja lansowanego przez nią trendu również przypadłaby jej do gustu. Noszenie takiego zestawu w efektownych kompozycjach wymaga jednak odpowiedniego estetycznego zmysłu, dlatego dziś postanowiłyśmy zaproponować Wam pomysły na stylizacje naszych Inspirantek. 

Pierwszy z nich nawiązuje do najbardziej topowego trendu kolorowych garniturów i wiąże go z modą na neony. W tej wersji widzimy więc szmaragdowy żakiet dopasowany do odrobinę tylko ciemniejszych spodni, która to różnica przydaje całości dodatkowej nonszalancji. Bazową część outfitu dopełnia basicowy top z golfem. Rockowy pazur zapewniają jej natomiast: masywny metalowy naszyjnik, oryginalna torebka i szpilki w kolorze flamastrowej żółci. Dodatki to szykowne okulary i elegancki zegarek na pasku.

Autorką pierwszej wyróżnionej stylizacji jest magart. Gratulujemy!

#wiosennadandyska

 

Druga stylizacja jest utrzymana w bardziej klasycznej tonacji kolorystycznej, ale mimo to odważnie łączy marynarkę w paski z pudrowymi spodniami i koszulą z fularem. Dodatki są w tym przypadku dużo bardziej zachowawcze. Składa się na nie pudrowa torebka z metalowym zapięciem w stylu retro, czarne półbuty i ten sam zegarek, który pojawia się również w pierwszym zestawie.

Obie stylizacje sprawdziłyby się w różnych codziennych sytuacjach, zarówno formalnych jak i tych, gdzie odrobina fantazji zawsze jest mile widziana. 

Drugą zauważoną przez nas stylizację stworzyła kawiarka. Gratulacje!

#wiosennadandyska

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:

#Coachella2019

#kapeluszwroligłównej

#wiosennadandyska

#torebkazplecionki

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (147 głosów, średnia: 4,48 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany