Druhna z kolorową fantazją. Stylizacja na wesele bez sukienki i spódnicy

Kto powiedział, że jako gość weselny musisz mieć na sobie sukienkę lub spódnicę? Pamiętaj, że na takie okazje stworzono właśnie kombinezony, które potrafią prezentować się równie elegancko. W tym sezonie są dodatkowo modne, dlatego wybierając stylizacje na specjalne okazje, spokojnie możemy postawić właśnie na tę część garderoby. Wyjątkiem nie będzie również wesele, gdzie przecież powinna lśnić nie tylko panna młoda. Poza tym kombinezon zapewnia większą wygodę w czasie trwających do białego rana tańców.

Na weselu, oczywiście nie mamy na myśli panny młodej, idealnie sprawdziłby się kombinezon bez ramiączek, utrzymany w delikatnym pastelowym odcieniu. Nasza Inspirantka wybrała dodatkowo ozdobiony w biodrach elegancką wstęgą. Stonowana barwa kombinezonu pozwala zaszaleć z dodatkami. I tak niezwykle interesujące są piękne kwiatowe, iście wiosenne sandałki na koturnie i słupku. Z pewnością będą nie tylko pięknie się prezentowały, ale też nie zawiodą w czasie weselnych szaleństw na parkiecie. Zachwyca również różnobarwna torebka, której paski korespondują z kolorami kwiatów na butach.

W poniedziałkowych Trendach Dnia zwyciężyła kawiarka. Serdecznie gratulujemy!

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:

#wiosennaspódnica
#denimworyginalnymwydaniu
#wiosennypłaszcz
#białakoszulazfantazją

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (54 głosów, średnia: 4,61 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany