Casualowa stylizacja na Mikołajki z czerwonymi i złotymi akcentami

Mikołajki to wesołe, lecz niezbyt zobowiązujące święto, które nie wymaga zazwyczaj specjalnych przygotowań. Jeżeli jednak właśnie w ten dzień planujemy spotkać się z kimś bliskim i wymienić się drobnymi upominkami, możemy spróbować zaakcentować jego szczególny charakter na przykład poprzez drobne elementy stroju. Takie rozwiązanie zaproponowała nasza Inspirantka. Stworzony przez nią zestaw składa się z oryginalnego srebrnego swetra bonprix z metalizowaną nicią i szyfonową wstawką oraz czarno-białych materiałowych spodni od Alexandra McQueena w drobną kratkę. Całość uzupełniają eleganckie szaro-czarne botki Ewy Minge o zamszowej powierzchni. Pierwsze skrzypce grają tu jednak bardzo świąteczne dodatki. Chodzi o miękką, bordową torebkę na ramię marki Elisabetta Franchi, delikatna kolia bomprix z czerwonymi kwiatkami osadzonymi na złotym łańcuszku oraz dwie brzęczące bransoletki-obręcze w kolorze złota od sweet deluxe. W takim outficie można nie tylko zabawić się w eleganckiego elfa z fabryki Świętego Mikołaja, ale też poczuć odrobinę świątecznej magii!

Zwyciężczynią dzisiejszych Trendów Dnia zostaje Fionka. Gratulujemy!

#outfitnamikołajki

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Ponieważ nie udało nam się należycie wyczerpać inspiracji z zeszłego tygodnia, pozostawiamy w mocy następujące hasztagi:

#outfitnamikołajki

#żakardwroligłównej

#stylizacjanastudniówkę

#jesiennabiżuteria

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (51 głosów, średnia: 4,75 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. macierzanka  7 grudnia 2018 19:44

    Ładna stylizacja.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany