„Stylizacja dla Mamy na komunię” – weź udział w konkursie Splendi i wygraj elegancką torebkę marki Top Secret

Komunia to wyjątkowe wydarzenie w życiu dziecka, które zwykle wiąże się z rodziną i bliskimi osobami. Wiele Mam na tę okazję wybiera wyjątkową stylizację. Na Splendi właśnie wystartował konkurs, w którym użytkowniczki platformy będą miały za zadanie stworzyć stylizację dla Mamy na ten dzień. Nagrodą w konkursie jest piękna torebka marki Top Secret, która z pewnością będzie idealnym dodatkiem do wielu outfitów.

Konkurs na najlepszą stylizację: Stylizacja dla Mamy na komunię

Splendi.pl to najnowsza inteligentna platforma modowa, która może zadbać o Twoją szafę i Twój stylowy wizerunek. Na stronie znajdziesz też zakładkę „Stylizacje”, w której możesz oglądać zestawy ubrań wykonane przez inne Użytkowniczki lub sama tworzyć własne Stylizacje. Splendi.pl regularnie organizuje konkursy na najlepsze stylizacje tematyczne. Tym razem tematem konkursu jest stylizacja dla Mamy na komunię:

„Stwórz elegancką stylizację na komunię dla Mamy i wygraj oryginalną czarną torebkę marki Top Secret. Tę torebkę będziesz mogła nosić na każdą okazję!”

Zasady konkursu:

 • Stylizacja musi zawierać minimum 4 elementy. Przynamniej 3 elementy muszą pochodzić z aktualnej oferty produktów dostępnych na Splendi.pl i charakteryzować się eleganckim stylem.
 • Jeżeli stylizacja nie jest zgodna z regułami, zostanie usunięta z z konkursu.
 • Do konkursu można zgłaszać już istniejące stylizacje (jeśli spełniają warunki) lub nowe stylizacje poprzez naciśnięcie guzika „zgłoś do konkursu” widocznego na stylizacjach wykonanych przez dana użytkowniczkę. Przycisk jest widoczny po zalogowaniu.
 • Wygrywa stylizacja, która zbierze najwięcej głosów. Aby zagłosować na stylizację, należy być zarejestrowanym użytkownikiem.
 • Konkurs trwa od 02.04.23 (godz.20:45) do 15.04.23 – 2023 23:59
 • Wyniki są aktualizowane codziennie tuż po północy i widoczne na liście rankingowej

Przejdź do konkursu

Nie masz pomysłów na stylizacje? Poznaj Wirtualnego Stylistę, który doradzi Ci zupełnie za darmo! “Get the look!” 

Nie masz pomysłów na stylizacje? Poznaj Wirtualnego Stylistę, który doradzi Ci zupełnie za darmo! “Get the look!” 

Zdarza Ci się kupić nową bluzkę, ale nie wiesz do czego ją założyć? Podoba Ci się spódnica, ale nie masz pojęcia z czym ją łączyć? Znamy na to receptę! Poznaj Wirtualnego Stylistę, który jeszcze przed zakupem danego produktu  przedstawi Ci propozycję 4 stylizacji – w różnym stylu i na różne okazje z tym produktem w roli głównej. I to kompletnie za darmo! Nie wierzysz? Sprawdź to!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (18 głosów, średnia: 4,17 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Magdalena  3 kwietnia 2023 18:32

  Fajna torebka 🙂 powodzenia wszystkim w konkursie 🙂

  Odpowiedz
 2. Hidari11  12 kwietnia 2023 17:43

  Byłam laureatką pierwszego tygodnia na punkty. Wygrałam torebkę. Na oczy jeszcze jej nie widziałam, choć pisałam z zapytaniem do organizatorów 2-krotnie.

  Odpowiedz
 3. Hidari11  22 kwietnia 2023 17:12

  Czy można prosić o wiadomość, w jakim terminie można się spodziewać przesłania nagrody?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany