Stylizacje dla artystki – pokaż swoją artystyczną duszę!

Każdej z nas „coś w duszy gra”. Dlaczego więc nie pokazać swych emocji na zewnątrz? Zdarza się, że to całe palety kolorów, rozmazane akwarele, blaski i neonowe marzenia. Każda z nas jest trochę artystką, a te, jak wiadomo w modzie mają specjalne przywileje. Dziś puszczamy więc wodze fantazji i proponujemy pomysłowe oderwanie od rzeczywistości, pełne jednak klasy i szyku.

Wyróżniona stylizacja z pewnością charakteryzowałaby wielką włoską gwiazdę kina, kreatorkę mody, albo wielbicielkę oper i operetek. Jej życie jest pełne kolorów i tak każdego dnia. Nuda? Nigdy niczego takiego nie zaznała! A widać to już choćby na sukience, która emanuje barwami i radością. Co więcej, przemyciła na sobie również najmodniejsze printy sezonu – a wśród nich krowie łatki i orientalne motywy. Jak na prawdziwą artystkę przystało – nie mogło też zabraknąć kapelusza z szerokim rondem. Ze wszystkim pięknie kontrastują kobiece szpilki i torebka zatopiona w różach i fioletach.

Dzisiaj postanowiłyśmy wyróżnić stylizację Eli.. Serdecznie gratulujemy!

#artystycznie

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:
#artystycznie
#looknaramiona
#wiosennykombinezon
#stylizacjazbody
 
Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (72 głosów, średnia: 4,33 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Jaworka  20 lutego 2019 09:33

    Artystycznie świetna stylizacja

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany