Styl Paris Hilton: od królowej kiczu do kobiety z klasą

Kontrowersyjna celebrytka i królowa kiczu… Tak było dawniej! Dziś Paris Hilton błyszczy na czerwonych dywanach, a modowe wpadki zdarzają jej się bardzo rzadko. Jaki ma styl? Kim jest dziedziczka hotelarskiej fortuny? Sprawdźcie!

Paris Hilton od kilku lat uchodzi za ikonę mody, a specjaliści z branży fashion częściej chwalą jej stylizacje. Coraz więcej kobiet wzoruje się na jej niepowtarzalnym looku. Paris lubi bawić się modą i dobrze czuje się w swojej skórze. Dziedziczka hotelarskiej fortuny kocha błysk, kokieterię oraz najnowsze trendy. Zdarza jej się balansować na krawędzi kiczu, ale doskonale wie, gdzie jest granica dobrego smaku. Zobaczcie, jak zmienił się styl Paris Hilton!

Paris Hilton

Najbardziej spektakularne stylizacje gwiazd z gali MET 2018!

Najbardziej spektakularne stylizacje gwiazd z gali MET 2018!

W miniony weekend miał miejsce doroczny bal, inaugurujący tematyczną wystawę w nowojorskim Metropolitan Museum of Art, nazywany powszechnie galą MET. Każdego roku na uroczystości, nie bez powodu określanej jako "Modowe Oscary", obowiązują stylizacje nawiązujące do

Styl Paris Hilton: ewolucja stylu

Paris Hilton zaczynała od kariery modelki, przechodząc do aktorstwa i pamiętnego reality show „Simple Life”. Dziedziczka hotelarskiej fortuny napisała swoją autobiografię i próbowała także sił jako piosenkarka, lecz bez większych sukcesów. Sygnowała także swoim nazwiskiem sieć klubów nocnych, a dziś coraz częściej działa w branży mody i staje się prawdziwą biznewoman. Po latach cukierkowego stylu a’la Barbie, platynowego blondu i mocnego różu przeistacza się w kobietę z klasą.

Obecnie nie jest już szaloną imprezowiczką i kontrowersyjną celebrytką. Skupia się głównie na życiu prywatnym, przyszłym mężu, ale od czasu do czasu można ją spotkać w roli dj’a w najpopularniejszych klubach na świecie. Rzadziej pojawia się na czerwonym dywanie, ale jeśli już zaszczyci jakąś imprezę swoją obecnością, to błyszczy. Szczególnie, gdy stawia na zwiewne, bajkowe suknie w stylu  księżniczek lub retro look.

Jak Wam się podoba nowy styl Paris Hilton?

Najpiękniejsze i najdroższe sukienki wieczorowe gwiazd w historii!

Najpiękniejsze i najdroższe sukienki wieczorowe gwiazd w historii!

Media często komentują najbardziej efektowne i kosztowne suknie ślubne szyte przez najważniejszych projektantów na zamówienie gwiazd. Suknię księżnej Diany z wielometrowym trenem pokazywały chyba wszystkie telewizje świata. Nie mniejsze zainteresowanie wzbudziła wcześniej suknia Grace Kelly autorstwa Helen Rose, a później Kate Middleton, zaprojektowana przez Sarę Burton. Dużo rzadziej mówi się jednak o najbardziej olśniewających i najdroższych sukienkach wieczorowych, a przecież jest to temat tyleż ciekawy i inspirujący, co szokujący, a niejednokrotnie zabawny. Z okazji zbliżającego się wielkimi krokami Sylwestra naprawiamy to niedopatrzenie i publikujemy nasz subiektywny przegląd!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (157 głosów, średnia: 4,36 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Wusia  2 czerwca 2018 14:32

  Niestety więcej kiczu niż klasy.Wniosek-pieniądze to nie wszystko.

  Odpowiedz
 2. Hidari11  2 czerwca 2018 15:03

  Taki dosyć dziewczęcy, czasem wręcz przesłodzony styl.

  Odpowiedz
 3. xtina120  2 czerwca 2018 22:09

  Widoczna zmiana

  Odpowiedz
 4. Tara  3 czerwca 2018 19:47

  Jest ciut zmiany, bo modę mamy już inną 😉
  Ale klasy, to żadnej nie widzę 😉

  Odpowiedz
 5. macierzanka  3 czerwca 2018 19:57

  Jej ubrania nie zachwycają.

  Odpowiedz
 6. agasam9  3 czerwca 2018 23:28

  jak dla mnie cały czas kicz

  Odpowiedz
 7. as_sa  4 czerwca 2018 21:59

  Według mnie widać różnicę. Widać, że dorosła i trochę dojrzała

  Odpowiedz
 8. Jaworka  5 czerwca 2018 08:01

  Zmiana jest ale niewielka nie każda jej stylizacja jest z klasą

  Odpowiedz
 9. MarciaMarcia  5 czerwca 2018 08:49

  Stara się dziewczyna jak może 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany