Styl Gwiazd – Victoria Beckham

Victoria Beckham rozpoczęła swoją karierę w show-biznesie w 1994 roku w brytyjskim zespole muzycznym Spice Girls (nosiła w tym czasie panieńskie nazwisko Adams). W 1999 roku stała się żoną słynnego brytyjskiego piłkarza – Davida Beckhama. Stylizacje Gwiazd: dzisiaj styl Victorii i Davida Beckham. Kiedyś królowa kiczu, dziś ceniona projektantka mody. Victoria Beckham niewątpliwie przeszła długą drogę, zanim zaczęto postrzegać ją jako królową minimalizmu. Monochromatyczne stylizacje, klasyka, eleganckie koszule i świetnie skrojone płaszcze to jej znak rozpoznawczy.

Styl Gwiazd - Victoria Beckham

fot. EAST NEWS

Zobacz także: Styl gwiazd – Kelly Osbourne

Gdy zespół się rozpadł w 2001 roku postanowiła kontynuować swoją karierę jako piosenkarka wydając solo dwa albumy. Pomimo sukcesów głównym celem Victorii zawsze był świat mody. Wiele lat starała się zerwać z wizerunkiem dziewczyny z girlsbandu i udowodnić, że na modzie się nie tylko zna, ale i potrafi ją kreować.

Obecnie Victoria Beckham jest szanowaną projektantką i businesswoman, która stanowi inspirację dla wielu kobiet na świecie. Swoją praca i determinacją zasłużyła na szacunek. Zmieniła również swój wizerunek – niegdyś o nieco kiczowantym stylu piosenkarki, dziś jest niezwykle elegancką kobieta, której każda stylizacja jest opisywana i doceniana. Jej kolekcje to proste, nowoczesne i jednocześnie klasycznie eleganckie formy, którymi zachwycają się kobiety na całym świecie. Victorii Beckham udało się spełnić swoje marzenie – pracuje w przemyśle modowym i kreuje trendy!

Polecam również: Najpopularniejsze fryzury gwiazd – powielane przez miliony kobiet na świecie

Przedstawiamy Wam 3 stylizacje inspirowane stylem Victorii Beckham. Która z nich przypadła Wam najbardziej do gustu? Czy podoba się Wam jej styl?

 Victoria Beckham – 1 stylizacja

Victoria Beckham – 2 stylizacja

Victoria Beckham – 3 stylizacja

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (238 głosów, średnia: 4,47 z 5)
zapisuję głos...