Styl gwiazd: Ubierz się jak Anja Rubik

Anja Rubik od kilku lat jest nie tylko rozpoznawana jako supermodelka, ale także jako kobieta, która ma odwagę zabierać głos w wielu kwestiach dotyczących sposobu życia tak w Polsce, jak i na świecie. W Polsce stworzyła  ruch #sexedpl, którego celem jest edukacja młodzieży na temat seksualności i świadomości związanej z tą sferą życia. Za tę działalność Anja otrzymała niedawno tytuł Kobiety Roku 2018 miesięcznika Glamour.

ANJA RUBIK, ROBERT BIEDRON podczas Gali Kobieta Roku 2018 miesięcznika Glamour – fot. EAST NEWS

Na świecie supermodelka wspiera ruchy proekologiczne. Poprzez kampanie w których bierze udział wyjaśnia, jak ratować środowisko naturalne – zaczynając  od drobnych zmian wokół siebie.

Stylizacje Anji Rubik – ubieraj się jak supermodelka

Anja to jedna z najlepiej opłacanych topmodelek na świecie. Pracowała dla Victoria’s Secret, Chanel, Valentino, Dolce & Gabbana, Gucci. Znana jest także ze świetnego gustu i dopracowanych stylizacji.  Z tego powodu takie magazyny jak Vogue czy Harper’s Bazaar regularnie zamieszczają zdjęcia jej stylizacji w rubrykach poświęconych najlepiej ubranym kobietom na świecie.

Ta supermodelka uwielbia między innymi rockowy styl: ramoneski czy cięższe buty. Ten styl przeplata jednak od czasu do czasu klimatami boho: zamaszystymi sukienkami lub spódnicami. Często w swoich stylizacjach stawia także na czerń. Zainspiruj się stylem Anji Rubik i zyskaj miano fashionistki! Oto stylziacje, które Wam w tym pomogą.

Stylizacja według Anji Rubik – styl boho

 

Stylizacja według Anji Rubik – postaw na czerń

… na wieczorne wyjście

 

 

… na co dzień

 

Stylizacja według Anji Rubik – nie bój się żywych kolorów

… tylko trzeba je odpowiednio zestawić

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (192 głosów, średnia: 3,76 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. agasam9  23 września 2018 23:52

    nie chcę się tak ubierać, nie podoba mi się 🙂

    Odpowiedz
  2. Tara  24 września 2018 07:58

    Jakoś nigdy nie miałam ochoty ubierać się jak jakaś „gwiazda” 😉

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany