Styl gwiazd – Siostry Kardashian

Trzy córki słynnego Roberta Kardashiana, przedsiębiorcy i prawnika (sprawa O.J. Simpsona) prześcignęła w rozpoznawalności swojego ojca. Znane przede wszystkim ze swojego reality show (Keeping Up With The Kardashians), skandali dotyczących życia rodzinnego i stałej obecności na portalach plotkarskich. Obok życia osobistego najchętniej komentowane są ich stylizacje, makijaże i fryzury. PRzedstawiamy stylizacje inspirowane znanym trio –  Styl gwiazd – Siostry Kardashian. 

Styl gwiazd – Siostry Kardashian – Kim

Największą uwagę przyciąga średnia siostra czyli Kim. To właśnie ona zapoczątkowała modę na ultra kobiece kształty, których kobiety nie powinny się wstydzić, a wręcz przeciwnie: podkreślać. Kim lubi obcisłe, ołówkowe spódnice, duże dekolty i oczywiście szpilki. Kolorystyka jej garderoby jest raczej oszczędna: przeważa czerń i biel oraz eleganckie beże.

Styl gwiazd – Siostry Kardashian – Khloe

Te ostatnie upodobała sobie też najmłodsza siostra czyli Khloe. Ona również, podobnie jak Kim, nie ukrywa swoich krągłości i odważnie je eksponuje. Jest jednak bardziej zachowawcza, rzadko eksperymentuje i wybiera raczej sprawdzone rozwiązania.

Styl gwiazd – Siostry Kardashian – Kourtney

Na komfort i wygodę stawia Kourtney, najstarsza z trójki. Jest też zdecydowanie najmniej widoczna w mediach, skupia się na rodzinie i życiu domowym. To właśnie Kourtney zamieniła szpilki na wygodne baleriny i mokasyny, a seksowne sukienki na wygodne tuniki. Jej stylizacje często nawiązują do stylu marynarskiego i militarnego.

Kim Kardashian i jej styl

Wydawałoby się, że na temat stylu największej celebrytki Kim Kardashian nie można powiedzieć nic dobrego. Jednak pomimo zamiłowania do zbytniego obnażania się i często zbyt małych ubrań Kim ma też bardzo udane stylizacje. I właśnie tym wybranym chcemy się przyjrzeć, a nawet zachęcić do zainspirowania się nimi. Kim na nowo „odkryła” spódnice ołówkowe, które nosi z dopasowanymi górami i butami na obcasie. To bardzo kobiece zestawy, które podkreślają talię i dodają seksapilu. Często nosi przepiękne płaszcze, szczególnie te w jasnych kolorach. Dodają one szyku i sprawiają, ze dopasowane sukienki czy spódnice nie wyglądają zbyt wulgarnie. Lubi też styl lekko rockowy, ale nawet wtedy nosi buty na obcasie. Zdecydowanie stawia na kolor, a nie wzór i rzadko można ją zobaczyć we wzorzystych sukienkach czy bluzkach. Wyrazista uroda idealnie współgra z bielą, czernią, cielistym beżem i oczywiście: czerwienią.

Zobacz też: Styl gwiazd – Kristen Stewart

Styl której z sióstr jest Ci najbliższy?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (195 głosów, średnia: 4,46 z 5)
zapisuję głos...