Styl Gwiazd: Kylie Jenner

Tym razem przyglądamy się stylowi najmłodszej siostry Kim Kardashian – Kylie Jenner. Jest piękna, młoda i bajecznie bogata. Czy może jednak poszczycić się nienagannym stylem?

Zobacz także: Ramoneska w stylizacjach na różne okazje

 Kylie Jenner posiada góry pieniędzy i wie w jaki sposób je wydawać. Nie musi epatować metkami, a jej styl jest bardzo młodzieżowy i świeży. Kylie Jenner wie co w modowej trawie piszczy i wie jak to wykorzystać!

Kylie Jenner potrafi dostosować swój styl do okazji, Raz są to stylizacje właściwe dla street fashion, innym zaś – pełne elegancji wymaganej na wielkich galach.

Kylie Jenner w ciągu ostatnich lat przeszła jedną z najsilniejszych metamorfoz wśród sióstr. Z nieco zagubionej dziewczynki stała się seksowną  dziewczyną. Co jakiś czas możemy oglądać jaz  różną długością włosów i ich kolorem – raz turkusowe, raz siwe, raz niebieskie, czy zielone.

Polecamy również: Shoppingowy przegląd: Sukienki maxi na lato 2015 (ponad 50 propozycji)

Kylie Jenner dorastała pod czujnym okiem kamer, stąd jej nienaganna prezencja, dbałość o szczegóły i modowy perfekcjonizm. Kylie ma bardzo wysoko ustawioną poprzeczkę – trzy starsze przyrodnie siostry, które zna cały świat i najbliższa jej wiekiem Kendall, która pracuje jako modelka high fashion. My jednak musimy przyznać, że tęsknimy za dziewczynką z ostatniego zdjęcia – naturalnie piękną i wyglądającą na swój wiek. Pamiętajmy, że Kylie ma dopiero 19 lat!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (220 głosów, średnia: 4,27 z 5)
zapisuję głos...