Jak stworzyć dobry profil randkowy? 5 TOP zasad

Coraz więcej  osób decyduje się na poszukiwanie swojej drugiej połówki przez Internet i zastanawia się, jak stworzyć dobry profil randkowy. Czy to przez brak czasu i możliwości na poznawanie nowych osób, chęć wcześniejszego sprawdzenia potencjalnego partnera bez umawiania się na randki, a także wszechobecną dostępność sieci i urządzeń mobilnych. Poszukiwanie miłości przez Internet to metoda popularna, ale co zrobić, by  przyciągnąć do siebie dużą liczbę zainteresowanych? Jak stworzyć dobry profil randkowy? Korzystasz z popularnego serwisu randkowego, ale nikt do Ciebie nie pisze? Nie przejmuj się, bo najprawdopodobniej popełniłaś przynajmniej jeden z podstawowych błędów, które szybko da się naprawić!

 

Może zainteresuje cię jak zagadać do kogoś na portalu? Oto podpowiedzi:

1. Jak stworzyć dobry profil randkowy? – Wstaw swoje zdjęcie profilowe!

Przede wszystkim trzeba być szczerym od początku. Wstaw zdjęcie, które przedstawia Ciebie, nie aktorkę,modelkę, czy postać z kreskówki czy zdjęcie kota. Mężczyźni szukają pewnych siebie kobiet, które nie boją się pokazać swojej twarzy! Ukrywanie się może zostać odczytane jako wstyd lub bycie kompletnie nieatrakcyjną. A przecież tak nie jest!

2. Jak stworzyć dobry profil randkowy? – Zrezygnuj z dzióbka, selfie i zdjęcia grupowego

Dziubki są passe. Dla mężczyzn natomiast zawsze były irytujące. Bo kogo szuka mężczyzna? Kobiety, nie kaczuszki, ani mizdrzącej się do aparatu panienki. Co do selfie – nachalne zdjęcie z rąsi również nie jest mile widziane, chyba że będzie to zabawne selfie, lub takie z równie pięknym co Ty widokiem. Wystrzegaj się również zdjęć grupowych. Oglądający Twój profil może zastanawiać się, która to Ty!  Poza tym Twoje zdjęcie może pokazać się w formie miniaturki w łatwo zostać niezauważone. Dlatego jeśli nie posiadasz dobrego zdjęcia poproś przyjaciółkę żeby Ci takie zrobiła – ładne zbliżenie w lekkim makijażu z pięknym uśmiechem!

 

3. Jak stworzyć dobry profil randkowy? – Nie wymagaj aż tak wiele

Masz dokładnie określony typ mężczyzny, z którym możesz się związać? Zastanów się najpierw, czy jest prawdopodobne, że ktoś taki istnieje i czy przypadkiem nie nazywa się Ryan Gosling. Pamiętaj też, ze zawsze dobrze jest zakochać się w księciu, ale wiele, bardzo precyzyjnych wymagań może sprawić, że potencjalny kandydat będzie czuł się bardziej jak wysyłający swoje CV przyszły pracownik, a nie mężczyzna Twojego życia.  Mało w tym miejsca na romantyzm.

4. Jak stworzyć dobry profil randkowy? – Pusty profil

Jak we wszystkim ważna jest równowaga. Zbyt rozbudowane wymagania są równie złe, jak zupełny brak typu, czy  brak informacji o sobie.  Nie musisz umieszczać swojego życiorysu, ale nieco zainteresowań, hobby, ulubiona książka, czy film, forma spędzania wolnego czasu już mogą sporo o Tobie powiedzieć! Postaraj się wydobyć coś oryginalnego, tylko Twojego. Może uprawiasz sport? Albo chodzisz na kurs rysunku? Może jesteś wolontariuszką w schronisku, lub robisz zdjęcia przydrożnym hydrantom? Każdy zabawny bzik jest wart uwagi!

 

5. Jak stworzyć dobry profil randkowy? – Używanie internetowego slangu

Ten sprawdza się w rozmowach ze znajomymi, jednak tworząc swój profil postaraj się go unikać. Możesz wyjść na niezbyt poważną osobę, może nieco niedojrzałą lub młodszą niż byś chciała.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (188 głosów, średnia: 4,76 z 5)
zapisuję głos...